Bu kış Zayıflamak istiyorum

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Hırslı 54 tarafından 6 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Hırslı 54

Hırslı 54 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle forumdaki ilk günüm ve yardım almadan kilo verme Denemelerimde başarisiz olduğumu belirtmek isterim. Maddi açıdan prof. Destek alabilecek durumda değilim ailevi sebepler vs.vs.
    Öncelikle 95 doğumluyum uni.ogrencisiyim
    Boyun 1.71 kilometre 78 ama yağ oranim oldukça fazla özellikle meme bel simidi göbek fazla sıkıntılı. Bu kış boyunca yaza kadar fiziğimi düzene sokmak istiyorum. Öncelikle bu işin hızlı olmasını istiyorum. Öncelikle sormak istediğim şeyler arasında takviyeler var.
    Şuan no xplode 2.0 ve muscletech 3300 mg l carnetine sahibim
    Cla yı araştırdım ve bulduğum markalar arasında nutrex lipo 6 black var . nasil bir program izlemeye liyim yardıma muhtaç durumdayım bi o kadarda tecrubesizim. Amacım kesinlikle kas yapmak değil öncelikle düzgün bir fiziğe sahip olmak . sosyal çevre oldukça geniş hatta haddinden fazla diyebilirim insanlara kendimi kolay sevdirebilen biriyim. Bu sayede yeni tanıştığm prof. Guresci bi abim kendisi yurt dışına cikicak ve kendi salonunun anahtarı kış boyunca bende olucak. Gerekli bütün ağırlık aletleri mevcut biraz eskiler ama hepsi iş gorecek durumda . koşu bandı bisiklet vs. Cardio için gerekli aletlerde var. Öncelikle nasıl çalışmam gerektiğini ve hangi takviyeleri almam doğru olur bunu öğrenmek istiyorm. Şimdiden saygılar sevgiler :)

Son düzenleme: 6 Eylül 2015
  2. Lightning35

Lightning35 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Bizimle daha fazla bilgi paylaşırsan yardımcı olabiliriz bende 3 ayda 20 kilo verdim he sağlıklımıydı pek sayılmaz ama eski halimden kat kat kat iyi . ama bu forumda çok deneyimli insanlar var . yeterki boyun kilon ölçülerin ve yaşamını paylaşırsan daha fazla öneri alırsın

3. Hırslı 54

Hırslı 54 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hemen bi metre bulup geliyorum :) tesekkurler
    --- Mesaj birleştirildi, 6 Eylül 2015 ---
    Olçebildgim kadaryla kalça kismi 105
    Bel 102
    Gogus 106
    Bel ölçüm galiba hazla göbek ve bel simidini bu yuzden yok etmek istiyorm kilom evdeki tartıda 78 tok karna . boyum 1.70 ölcebildgm kadariyla

Son düzenleme: 6 Eylül 2015
  4. onyiturk

onyiturk Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Güzel başlık açmışsın ben de altına iki üç cümle yazayım hazır girmişken yaklaşık 1 yılı aşkın süredir supplementsiz bu Sürü Yaptım şimdi okul ve Sınavlardan dolayı 9 aylığına bırakmak zorunda kaldım kalacağım.ben de bu zaman içerisinde en azından formumu koruyup yağ oranımı da düşürmek metabolizmam normalin çok Altında olduğu için kilo almak kolay ve hızlı oluyor bunların adına 35 haftalık bi Koşu programı belirledim hafta içi her gün 45 dk civarı interval antrenman şeklinde yapacağım hayırlısıyla bakalım nolcak Merak ediyorum ben de. Gelecek yaza bomba gibi girmek istiyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Lightning35

Lightning35 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Belin ölçüsü fazla sınırda diyebiliriz hatta sağlık örgütüne göre çözümün cardio ile beslenme haftada 3 günde ağırlık çalışman gerekiyo . Yağ yakıcı o kadar gerekli değil elinde varsa kullanabilirsin . Beslenmeni düzene sokarsan değişimi görürsün zaten cardionu düzgün yaparsan değişimi sen bile anlayamazsın tavsiyem tartıya çıkma ölçülerini her hafta al farkı oyle goruceksin

Sayfayı Paylaş