BU ISIN ICINDEN CIKAMADIM

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve erayulab tarafından 9 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. erayulab

erayulab Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaslar ben 16 yasinda boyu 1.90 a yakin biriyim. Ama sorunumu artik takinti haline getirdim. kalcam cok buyuk ve yağlı ama asil kotu goruntusu arkadan bakinca genis olmasi degil yandan bakinca cok cikik olmasi.resmen bir kadininkine benziyor.isin ilginc tarafi zayifim hatta fit sayilirim.her yerde bilgesel yag yakimi yoktur deniyor her yerden kilo veririz deniliyor ama ben zaten zayifim sadece kalcamda cok yag var ve daha cok zayiflarsam anoreksiya hastaligina bile yakalanabilirim yani kisacasi sadece kalcamdaki yaglardan kurtulmanin bir yolu varmi
    litfen cevap veriniz gercekten yorumlariniz bebim icin cok onemli

2. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    durus bozuklugun olabilir. durumununu tan goremedigim icin yorum yapmak zor.

Ancak sunu diyeyim dolgun kalca erkeklte de iyidir hatta bayanlarin hosuna gider..

hasanateş bunu beğendi.
  3. erayulab

erayulab Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ancak sunu diyeyim dolgun kalca erkeklte de iyidir hatta bayanlarin hosuna gider..[/QUOTE]
    Durus bozuklugu degil bence cunku dik ve dogru durusa zamaninda bel sakatligi yasadigim icin cok dikkat ediyorum zaten yagli oldugu dokununca anlasiliyor acaba arka vacak kasimi gelistirsrm bu cikiklik azalabilir mi

4. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    esnetme yapıyor musun ? octeniskrup'ın dediği gibi muhtemelen anterior pelvic tilt var araştır.

octeniskrup bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş