bu işe yararmı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Striker tarafından 5 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Striker

Striker Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    arkadşlar abilerim biz futbol cu olduumuz için haftada 3 gün futbol idmanım oluyorr ve 4 ay oldu bodye başlayalı 3 pazartesi futbol idmanı salı hem alt hem üst hem karın kası body salonunda ama cardio yapmıyorum çarşamba kros çalışması 12.000 metre koşuyoruz %50 tempoda sonra perşembe sadece üst tarafı çalışıyorum ve karın kasları ile birlikte sonra cuma yine futbol idmanı cumartesi de alt çalışıyorum ve gene karın kasları ile birlikte ve 4 ay oldu demiştim amino9000 + cla one kullanmaya başladım bel bölgem yağlı üstüme bişi giyince hiç bişi anlaşılmıyor ama :S çıplak kötü duruyor cla one + amino 9000 kullanıcam yağ yakımı ve kas kaybının azalmasında işe yararmı ve idmanlarıma cardio ekleyimmi çünkü futbol idmanlarında en az 15 dakka cardio yapıyorum kros gününde zaten dedim gibi 12 km öle işte hepsi bu yorumlarınızı merakla bekliyorum saygılarımla

2. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    amino asit kullanmak lüksten başka birşey değil fbence...amino 9000, hem cok yüksek amino profiline sahip değil, hem de antrenman sonrası yorgunluk + zaten yogun antrenman temposu olan birisi oldugu için, amino cok hafif olur ve kesin kas kaybı olur..onun için protein tozuna yönelmeni tavsiye ederim ,özellikle perfect isopure veya hardline bipro izole whey protein, yag oranı sıfır ve izole whey proteini + yüksek oranda protein miktarı...cla da kullanmak senin için cokta gerekli değil aslında, istedikten sonra bu metabolizmayla cok rahat yag yakımını gerçekleştirisin, yeterki beslenmene dikkat et, yoksa kullandıgın l-canitin ler asla etkisni gösteremezler.. ama istersen, multipower likit l-carnitine albilirsin(20 ampul)..hernekadar tasvip etmesemde, yinede iyi bir tercih olabilir senin için...futbolcu oldugun için mutlaka magnezyum kullanmalısın çünkü vücut bu minerali kendisi üretemez ve dışarıdan almak zorunda kalırsın..bunu sana tavsiye etmemin endeni de, sporcularda magnezyum eksikliği kalp ritm bozuklukları ve kalp krizine yol açmasıdır....

bunlara ilave olarak beslenme düzenin nasıl? sadece protein ve l-carnitine kürü ile birşey kazanman zor, istersen beslenme programını da yaz, pro-carbo alımına bakalım,onu da bir gözden gecirelim...kolay gelsin...

Son düzenleme: 5 Ağustos 2008
  3. Striker

Striker Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    öncelikle saol beslenme programım şöyle
    sabah:1 büyük bardak yarım yağlı süt-biraz kaşar peyniri
    öğle:idmandan 3-4 saat önce yiyorum bi tabak haşlanmış makarna 3 kutu ton balığı biraz meyve yersem yiyorum
    akşam:sebze yemeği fasulye biraz haşlanmış makarna biraz da meyve işte bi şeftali flan eskiden çok kiloluydum şimdi yiy durumdayım hocam bile giyinikken sende çatır çatır karın kası çıkar dedi ama çıplak yağlı bi görüntü anlamadım gitti bnde işte amino9000+cla kullanmaya başladım sadece pazar günü boş oda dinlenme

4. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bir de şu Bizim Millî takımı çalıştıran amerikalı iki kondisyon hocası varmış, eğer mümkün olurda bulabilirsen onların programını bul çünkü o programlar senin sporuna özel hazırlanmış, sonra getir buraya oradan biz sana ne programlar çıkartırız :) bende çok şey istiyorum farkındayım. o programlar ortalığa düşmelidir bence böylelikle milli takımı çalıştırması için binlerce dolar ödenen iki amerikalının birikimleri halka maledilmiş, sonuçta milli takım yani halkın malıydır, herkes faydalanmalı :D

5. Striker

Striker Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    bulabilsek işte harika olcak ta bizde böle yetiniyoruz :D

Sayfayı Paylaş