1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

bu da bn :(

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve kankimiyiz tarafından 31 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. kankimiyiz

kankimiyiz Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Son düzenleme: 31 Mayıs 2007
  2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Kolarındaki yırtıklar dikkatimi çekti neoldu kollarına ?

Son düzenleme: 31 Mayıs 2007
  3. kankimiyiz

kankimiyiz Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    işte bnde onu soruyorum kimisi aşırı zorlamadan dio kimisi aşıır kilo alıup vermekten dio kollarımda ki yarıklar için ne kullanmalıyım kremi falan öle bi şeyi varmıs bu konuda bilgisi olan paylaşırsa sevinirim...

4. ibrahimmmm

ibrahimmmm Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Kankimiyiz, herkes koca koca kalflara sahip olmak isterken sen niye küçültmek istiyosun anlamış değilim doğrusu.:D Vucut iyi bence. Çok zayıf diyebileceğim bölge yok. Her yerden biraz var.:) Bu vucudun üzerine iyi kas inşa edilir hani. Kollarındaki yarıklar hakkında bilgi sahibi değilim kusura bakma. Çalışmaya devam. spsmiley

Son düzenleme: 6 Haziran 2007
  5. cherokee

cherokee Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yük.Müh.
    Yer:
    Niğde
    Vücut hakkında yorum yapılcak fazla bir şey yok. Daha çok çalışman gerekiyor. Ama eminim ki ileride sıkı bir çalımayla bu vücut çok iyi yerelere gelir. Fakat demişsinki "futbol oynuyordum birden fazla klüple idmana çıkmam sebebiyle futbolu bıraktım" ????? Şimdi futbolu bırakmanın sebebi VG ye başlamak mı yoksa birden fazla klüple idmana çıkman mı? Eğer birden fazla klüple idmana çıkmansa tek klüple idmana çıkarak bu sorunu halledebilirdin. her neyse... birde kalflerim ok büyük demişsin ancak fotolarda dediği kadar büyük görünmüyor. Vücudun ve bacaklarınla gayet orantılı...
    Başarılar..

6. kankimiyiz

kankimiyiz Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    daha önce 1.5 ay body yaptim 2 klüpte idmana çikmam sebebiyle body i biraktim şimdi yeniden basladim kollarımda kırmızı kırmızı çizgielr olustu bunun sebebi nedir body salonunda hamile kadınların kullandığı kram var diolar :D onmlardan kullan gecer falan bu konuda bi bilgiis oaln var mı ? simdiden tsk ederim

7. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    İlk resimde sağ treceps baya iyi görünüyo genetik olarak şanslısın o şekilde verilen pozlarda treceps fazla belli olmaz ama tabiki daha yolun başındasın çok çalışman lazım.Bir de kollardaki izler için sorayım kilon ne kadar değişti ki?

8. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
  9. ZeusGym

ZeusGym Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yırtıklar malesef geçmeyecek sadece beyazlasacaklar.BEnde de oldukca fazla sayıda var.Spor salonunda birden gelişme gosteren cocuklarda da catlaklar mevcut(ani streoid yuklenmelerinde özellikle genç yasta).Bir önlemde almak pek mumkun degil malesef tek sey daha fazla olmaması için dua etmek.

10. kankimiyiz

kankimiyiz Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    COK TSK EDERİM yani kısacası bu catlaklarla bir ömür boyu yaşıaycağım bu çatlaklar yüzünden zaten body e devam etmemem konusunda bi sürü tepki alıorum daha fazla olur die cok üsülüorum am napalım yapıcak bi şe yok hepinize yardımlarınıs için çok tsk ederim saolun bu arada ilk 2 resim yarım çıkmış :D bi beceremedim resim eklemeyi nyse o bölümü okuyup calisiyim bi :D

Son düzenleme: 6 Haziran 2007

Sayfayı Paylaş