Bu da benim beslenme gunlugum

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve TheSavasist tarafından 15 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. TheSavasist

TheSavasist Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    bulgaristan
    Spora 1 sene once basladim.basladigim da kilom 87ydi ve cok yagliydim.su an 80 kiloyum.kol olculerimden rahatsizim sadece basladigimda 32.5 tu su an 34 .. belim 110 du su an 95 veya alti..ama vazgecmeden calismaya devam edecegim.vucudumun her bolgesinde degisiklik oldu.bunlari pantalonlardan ve t shirtleri bi beden kucuk giyince farkettim :D cok motive edici bir duygu.beslenmeden bahsedelim..

sabah : 4 yumurta-beyaz peynir-1 dilim tahilli ekmek (bu durum degisiklik gosteriyor su ofiste calistigim icin 4 yumurta ve tost yiyebiliyorum ama duzene sokacagim 1 ay icinde)
    ara ogun : bir avuc ceviz
    oglen : bulgur pilavi 200 gr tavuk eti ve oldukca salata yemeye calisiyorum
    ara ogun : bir avuc ceviz
    aksam : makarna(kepek) veya bulgur,tavuk eti,yogurt

sporu aksam yemeginden once veya sonra yapiyorum 3 aydir calistigim icin.bulgur pilavini 200 gr paketler var gunluk tuketmeye calisiyorum.spor oncesi biraz ceviz ve 5 kasik yulaf yedikten 1.5 saat sonra gidiyorum.kollarimin kucuk olmasindan ne kadar sikayetci olsam da vazgecmeyecegimden eminim..tavsiyere acigim her zaman.

2. TheSavasist

TheSavasist Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    bulgaristan
    saat 12
    170 gr tavuk
    250-30 gr yakin kepek makarna

saat 16:45
    5 kasik yulaf + az sut + ceviz + 2 protein topu

3. TheSavasist

TheSavasist Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    bulgaristan
    09:10
    5 kasik yulaf,6 tane tam ceviz (kirilmis),su bardagi whole milk,1 tane,protein topu (6 gr protein)
    yumurtam yok bugun saolsun amerikali arkadaslarim 4 tane ayirdigim yumurtalarimi somurmusler..

Sayfayı Paylaş