1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Bu da benim berbat vücut.Yardım.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve mt34 tarafından 14 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 35 üye.
  1. mt34

mt34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bu bölüme konu açanlar genellikle gelişimini göstermek için fotograflarını koyuyorlar ama benimkisi öyle değil , sadece bu vücut için yorum istiyrum neler önerirsiniz.Body salonuna gitmiyorum evde sadece 2 adet 5kg dumbell var 2 haftadır onlarla calısıyorum.Yaş 18 kilo 57 boy 1.79 çok zayıfım lütfen bna faydalı olacagıın düşündüğünüz öneriler yapınız.Beslenme body hareketleri vs. knusunda.Bir de benim omuzlarım biraz öne girmiş durumda ve kambur gibi duruyorum bu yüzden , omuzlarımı kendimi kasarsam düz tutabiliyorum onun dısında asagıda ilk resimde gördüğünüz gibi kollar ve omuz öne dogru (yandan bakışta) , ayrıca gögüsümü üstündeki kemikler ve omuzumdaki kemik cıkık gibid uruyor zayıflıktan mı o bu kadar kötü görünüyor..bir de benim omuzum dar mı geniş mi standartlara göre , ve de düşük omuz kategorisine giriyor muyum yoksa iyi mi omuzlar ? evde sadece 5 kglik dumbellarla bişey yapabilir myim flexor hocamın programıyla bu vücuta ? fotolardan gördügünüz kadarıyla yorum yaparsanız cok sevinirim tskler.

http://img27.imageshack.us/img27/2786/dsc00018yof.jpg
    http://img39.imageshack.us/img39/5805/dsc00008jth.jpg
    http://img522.imageshack.us/img522/4483/dsc00033h.jpg
    http://img27.imageshack.us/img27/240/dsc00029cgl.jpg
    http://img207.imageshack.us/img207/3429/dsc00043kbq.jpg
    http://img25.imageshack.us/img25/9550/dsc00037hwo.jpg

Cann3r_67 bunu beğendi.
  2. NHFL

NHFL Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
  3. Leqend

Leqend Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Denizli
    Bence iğrenç demene gerek yok. Vücudunu azminle güzel bir şekle sokabilirsin diye düşünüyorum..

4. mt34

mt34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    70 kişi bakmıs 2 yorum var , lütfen arkadaslar kısa da olsa bi yorum yapın..nelerim eksik.
    bir de sorularıma cevap alamadım , omuzlarım dar mı geniş mi görünüyor ? ve düşük omuzlu mu sayılırım ?=

5. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Sende eksik olan tek şey kendine güvenmek.
    Nerdeyse hiç kimse çok iyi bi vücutla başlamıo bu spora,emin olabilirsin.Eğer görünümünden rahatsızsan bunun icin bişeyler yapmaya başla.Öncelikle spor salonuna gitme imkanın yok mu ? Eğer o yoksa eve bi dumbell seti almakla başla gerisini forumuda okuyarak kolaylıkla getiriceksin.Yeter ki iste..

6. mert671

mert671 Yeni Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    0
    Bence brz kilo alarak birde kendine bir program yap iyi bir sonuç alırısn yeterki kendine güven.

7. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Omuzlarının genişliği normal, ne dar ne de geniş.. ve de düşük değiller.. ama gitme imkanın varsa mutlaka bir spor salonuna git.. bu sana her yönden avantaj sağlar..

Forumda daha önce yazdığım gibi vücut geliştirmenin 3 ana kuralı vardır:

1)İyi antreman
    2)İyi beslenme
    3)İyi dinlenme

iyi calışmalar.. dumbelllls

Son düzenleme: 15 Ağustos 2009
  8. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    neresi berbat bu vücudun? gayet sağlıklı bir iskelet sistemi ve kas yapısı var. kalça çıkığın mı var? kambur musun ? kas erimen mi var? yoksa cam kemik misin?

sağlıklı olduğun sürece vücut geliştirilir. ne kadar şanslı olduğunun farkında değilsin sanırım.

sedran, s.karagoz- ve Just Be bunu beğendi.
  9. hekimoglu

hekimoglu Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Vücudun spor yapmamış birine göre normal ben bi bozukluk göremedim. Sen istersen ve azmedersen vücudunu istediğin düzeye getirirsin. Kolay gelsin.

10. pc_qoloq

pc_qoloq Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ben de öleydim toparladım baya ama spor salonu şart hem de çok önemli derecede kuvvet artışı yaşadım ve bu son derece keyif verici bişi spor salonuna gitmeye bak evde bişi olmuyo...

11. HeavyDuty

HeavyDuty Yeni Üye

Beğenileri:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Neden berbat vucut? Çalışmamış her vucud böyledir.

12. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    yahu neresi berbat??? önce bu fikrini düşün gözden geçir... ardından araştır program yap kendine bir de ölçülerin eksik....

13. Desperate81

Desperate81 Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    calıstıgın zaman farkı goreceksin kimse anasından arnold gibi dogmuyor bu forumda hersey var beslenmeni duzeltmeyle ise basla bu sporla kilo alamayan bi adam gormedim ben

14. dogy1

dogy1 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Şahsen benim vücudumdan daha kolay forma girebilecek bir vücut.
    Unutmaki yağları eritip sonrada kas yapmak yağsız bir vücutta kas yapmaya oranla çok daha zor:)

15. mt34

mt34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar spor salonuna gime imkanım yok maalesef belki 2 sene sonra..ancak evde 2 dumbell ım var 5kglik onlarla idare ediyoruz .
    bir de benim boy 1.75 kilo 57 yani zayıfım , yag oranım cok dusuk oldugu için kolay karın kası yaparım heralde ama karın kası için mekik vs. hareketleri yaparken daha zayıflar ve kilo verir miyim acaba ? bu arada yorum ypan herkese teşekkür ederim

16. pc_qoloq

pc_qoloq Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ben çektim daha da zayıflamadım yeter ki tekrar sayısı çok olmasın
    3*10 falan yaparsın başlarken tamamdır
    baklavalar senin benim gibi kişilerde kolay çıkar
    bir de barfiks çekeceğin bir alet bişi bul yakınlarda park falan varsa ordaki salıncakların demiri uygundur ben salonu bıraktığımdan beri orda barfiks çekiyorum omuzlara çok faydası var
    vücudun direncini artırır
    ha bir de şunu söyleyim mastürbasyona dikkat et antrenmandan 6 saat önce antrenmandan 6 saat sonra yap yapacaksan yapmassan da çok iyi olur
    yoksa zor kilo alırsın.
    ah o mas. olmasaydı ben jay cutler olurdum da :D
    iyi çalışmalar

17. lionking35

lionking35 Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Satış Müdürü
    Yer:
    İZMİR
    Ben şanslıyım demelisin, nedenmi ülkemizde bu kadar özürlü insan varken sen sağlıklısın. Kendi işini kendin görebilecek güce sahipsin, her organını kullanabiliyorsun. Yaşın 18 ve 1.79 cm boya sahipsin. Türkiye ortalamasının üstünde. Kilo problemin metobolizmanın hızlı çalışmasından kaynaklandığını sanıyorum. Spor salonuna gidemiyorsan evdeki imkanlarını zorla
    kısa bar uzun bar ve ağırlık plakaları almaya çalış. Karbonhidrat ağırlıklı beslenmeye özen göster. Eve tavan barfiksi alabilirsin. Öncelikle her şey sende bitiyor, ben başarıcam dersen önünde hiç bir şey duramaz. Sağlıklı, spor dolu günler dilerim.

18. machineheada

machineheada Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba trewq, yeterli miktarda yemek yediğin sürece yaptığın hareketler seni zayıflatmaz. Öğün atlama yemek ye, spor yapmaya başlarsan ister istemez zaman içerisinde iştahında açılıyor. Ben geçen sene 61 kilo 1,79cm başladım ve şuan 10 kilo aldım takribi 70-71kiloyum. Nasıl aldım peki tabiki her yediğim proteini hesaplayıp daha çok yemek için bünyeyi zorlayarak. Benim şahsi fikrim salonda toplu insanlarla çalışmak daha kolay ve zevkli oluyor.

Son düzenleme: 19 Ağustos 2009
  19. rockyyy

rockyyy Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim sen benim taktiği uygula ben 1 sene boyunca sürekli yedim tabiki aldığım ürünlerin kalori,karbonhidrat,yağ oranına bakıp aldım çikolata vb ürünler alacağım zaman bana en yararlısını alırım tadı umrumda olmaz 1 sene boyunca aynen böyle çok ye ilk aydan sonra sende hissedecsin sonra 4.ayından sonra 50 şınav çek her gün arttırabilirsinde bak o zaman eski resimlerinle yeni resimlerine eski resimlerine güleceksin

20. QYPCHAQ

QYPCHAQ Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    arkadaşım kusura bakma ama sadece 5er kiloluk 2 dumbell la evde hiç bişey yapamazsın,biyere varamazsın,salona başla,başlıyamıyosanda dumbell seti filan bişeyler al öyle çalış evde ama dumbell olayı zaten pahalı,o parayla zaten 3-4 ay salona gidersin.

Sayfayı Paylaş