Bu beslenme zayıflamama yardımcı olurmu uygunmudur ?

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve Darksafir2 tarafından 28 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Beyler sabah 2-3 haşlama - biraz peynir - 5 zeytin - 1 süt - 1 dilim tam buğday
    Ara 0,5 lt su
    Öğlen : 12,30 : 200 gr tavuk göğsü ve pirinç lapası veya bulgur pilavı --- 1 tanede salatalık
    Ara 0,5 lt su
    Okuldan eve gelince yediğim öğün {Antreman öncesi}: çorba- sebze-baklagil bu saydıklarımdan birisi yani yemek seçmiyorum annem ne yapmışsa
    Antremanda 1,5 lt su
    Akşam yemeği {Antreman sonrası} 200 gr tavuk göğsü yanında biraz salatalık domates

2. Mert AK

Mert AK Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yağ alımına da dikkat ediyorsan antrenman programını da amacına yönelik planlarsan fena sayılmaz salondaki hocalarından yağ oranını ölçüp kalori hesabı yapmalarını isteyebilirsin ona göre tekrar bi beslenme programı hazırlayabilirsin plan yanlış değil fakat ne kadar yemen gerektiğini bilmen lazım.

3. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Bu beslenme programı birde antreman öncesi şekersiz kahve içiyorum antremandna gelince 1 kupa yeşil çay içiyorum 3 gün ağırlık 3 gün kardiyo yapıyorum sıkı şekilde aksatmadan 3x20 veya 4 x20 yapıyorum bu beslenme ve antreman ile yağ oranım düşermi ? bunu cevaplarmısınız lütfennn

4. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Suyu biraz daha artırırsan güzel liste

Sayfayı Paylaş