Bu bücür size böyle kafa tutsa ne yapardınız_?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve altec tarafından 29 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. altec

altec Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    durduk yerde adamın sandalyesine çarptı.. sonrada küfür etti büyük ihtimal..
    diğer kişi ise korkmadı.dışarı çıkalım diyor.2 katı olmasına rağmen bıçaklanıyor ama ne yazıkki sonunda. bende şahsen o çocuk gibi davranırdım başıma böyle bir iş gelse.. kusura bakma yanlış yere oturmuşum.. ne güzel de çarptınız demezdim
    etrafta çok serseri türedi böyle

http://video.haberturk.com/Video.aspx?v_ID=36226&k_A=haberturk

2. felixmaurice

felixmaurice Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SPORCU
    çocuk SANKİĞ HERGÜN BÖYLE OLAY YAŞIYOMUŞ GİBİ anlatıyo sanki:)

3. Battemberg

Battemberg Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Yazıklar olsun Turk gençliğinin geldiği yere. Bide çıkarken artis artis bakıyo sanki iyi bişeyler yaptı. Bide gider şimdi arkadaşlarına anlatır. Ciddi psikolojik sorunları olan gençler bunlar. Atıcaksın bunu hapse orda napacaklarsa yapacaklar sonra görecek hayatın kaç bucak olduğunu. Bana kalsa direk idam edilmesinide isterim. Bide hapse girip bizim verdiğimiz vergilerle karnını doyurucak. Boşu boşuna israf.

KD bunu beğendi.
  4. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Aldıkları nefes boşa bunların Bu gün kadıköy meydanda bu bıçaklayan tipte 4-5 çocuğun 2 kişi tarafından dövülmesini seyrettim büyük bir zevkle .Adamlara ellerini bile kaldıramadılar.
    Esasen tek başına inanılmaz ödlek insanlar bunlar o kafedede bıçaklayanın bir çok tanıdığı vardır.

saçlarını mohikan gibi kestirip bir ton jöleyle punk cılar gibi diken çakma taşlanmış levis pantolon ucuk yeşil yada pembe tişört birde beyaz ayakkabı giyenler tiplere karşı inanılmaz bir nefret taşıyorum içimde . Yozlaşmanın son noktasıdır kanımca.

( bu mesajda içimdeki nefreti kustum sadece.Pollitik yada dünya görüşümü yansıtmamaktadır özetle .)

Son düzenleme: 29 Haziran 2008
    smltncr, KD, qwerttytuopas ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
  6. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Ne kadar da rahat bıçak savuruyorlar böyle. Ne polisten, ne çocuğun ailesinden vs... hiiçbir şeyden korkusu kalmamış. Çocuk aynı hareketi bundan önce de yapmış ya bıçaklanan şikayetçi olmamış ya da polisler işi ağırdan alıp, çocuğu serbest bırakmışlardır.
    Hazmedilmesi çok zor bir durum elbet bıçaklanan taraf açısından olaya bakarsak. Zaten sürü mantığıyla hareket eden ve hayatına pek değer vermeyen bir tarz olduğu, böyle bir mekanda arkadaşlarıyla gerizekalıca şakalaşmasından ve hemen diklenmeye başlamasından sonra şakalaştığı çocuğun da diklenmesinden belli oluyor.
    Bıçaklanan çocuğun yerinde ben olsam, kesinlikle hazmedemezdim bu durumu. Ama kolluk kuvvetleri ve yargı net bir şekilde görüntülenen bu olayı yaptırımla geri yandırmaması halinde bunun gibi maganta tayfalarına bir daha yol vereceğini anlamalı , bir süre sonra istediği yaptırımı uygularsa uygulasın yıllar sürecek bir temizlik çalışması yapması gerekeceğini bilmelidir.

7. krn

krn Yeni Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    kimse anasının karnından bıçakla doğmuyo...salarsan çayıra olacağı bu...

8. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    çocuğun tipinden belli zaten ya.şak tipli birşey, üç aşağı beş yukarı belli, potansiyel sopalık olduğu. ana ana değil baba baba değil, kanun kanun değil, böyle bir ortamda böylesine pislikler türemeye devam eder.

9. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    hayat tecrübesi gerektiren bir durum. oturduğum semt gereği(zeytinburnu) hergün onlarcasıyla karşılaşıyorum bunlardan yaklaşık dört senedir ikamet ettiğim bu semtte enteresan sosyolojik tespitlerim oldu.. bunlar sürü psikolojisiyle hareket eden askere gidene kadar zaman öldüren bir garip mikroorganizmalar askerden geldikten sonrada kaldıkları yerden devam ederler gerçi görüntülerdeki gençlerin tavırlarından ve hareketliliklerinden sentetik birşeyler kullandıkları belli oluyor..

kendilerini çok darpetmişliğim vardır.. birkaçkez bıçaklamayı denediler ve bir defasında başarılı oldular

üç + sayıdaysalar alttan alıp kavgayı başlatmamak en mantıklı olanı zira dalgın bi anınızdan faydalanıp birtafınıza birşeyler saplayabiliyorlar, soğuk kanlılığınızı korumak çok önemli tabi insan psikolojisinden de anlamanız gerekiyor..

uzak doğu sporları ve vücut geliştirmeyle baş edilebilecek gibi değiller başa çıkabilmeniz için yoga öğrenmenizi tavsiye ederim :)

10. novaJRdeli

novaJRdeli Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    videonun başından beri belli çocuğun it,kopuk sinir birisi olduğu.keşke bıçaklanan o olsaydı dedim videonun sonunda ama ...

11. KD

KD Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    vucut gelistirme ve kick boksla ugrasan biri olarak orda alttan alirdim.. itin krali oldugu belli arkasindada bu itlerden birsuru vardir orda bir yumrukla baysan basina bela olur ve zaten adam bilerek dusmedi yavsaklik yaparken kaydi arkadakine carpti. noluyo lan demek yerine alttan alsa boyle olmazdi.. disari cikarmak yerinede orda napacaksa yapacakti bicaklanmayi kendi istemis biraz

Sayfayı Paylaş