Bu ülke size aşık !.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve mertakb tarafından 15 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Dediklerinde haklılık payı var ama en azından benim ilk defa gördüğüm takım olma ve çok iyi savunma yapma olayını yakalamıştık bu sene ilk maçlarımızda.. Evet düzgün skorerimiz yok ama ne olursa olsun FİBA'nın oyunlarının bizim kupa şansımızı elimizden aldığı bir gerçek.. Bugun bir umutla gazetelere internete baktım maç iptal edilir vs herhangi birsey yapılır diye ama yok.. Onuda geçtim ülke basınında bile en çok futbol önemsendiğinden kimse o 29 saniyelik hücumu tartışmamış dile getirmemiş bile.. Varsa yoksa fb gs.. Biz sesimizi yükseltmezsek bizi daha çok ezerler.. Çok yazık oldu..duh :mad:

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    şimdi fransa maçı oynanıyor ve çok daha rahat oynuyoruz..sanırım baskı altında çembere sokma yeteneğimizi artırmamız gerekiyor..

takım okadar rahatki bugünkü maçta ömer aşık bile faul atışını kaçırmadı :)

3. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Evet ömer aşık hayatında hiç bu kadar iyi serbest atış atmamıştır..:D
    Ben daha 1 maçta 2yi geçtiğini görmemistim..:D

4. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    2-3 gündür foruma giremiyordum.. öncelikle yunanistan maçını kaybetmemizin sebebi olarak savunma ribaund larının tamamını onlara vermemiz olarak görüyorum çıldırıcak gibi oldum bi ara o kadar kolay ribaund ve ardından gelen sayılar verdikki resmen o macda yenilgiyi hakettik... hakeminde yardımı olmustur ancak hakemlerden fazla biz yardım ettik yunan ları yarı finale cıkarmaya.

5. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada ilk finalist ispanya oldu zaten o oyunla bu ispanya yı yenmemize imkan yoktu en azından madalya alma sansımız olucaktı ama yazık oldu

Sayfayı Paylaş