BSN True Mass

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 29 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 169
    62,6%
  2. Orta karar

oy sayısı 81
    30,0%
  3. Başarısız

oy sayısı 20
    7,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 165 üye.
  1. Sakuragihanamichi

Sakuragihanamichi Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    1 sene önce kullanmıştım çikolatalı aromasını , tadındada memnundum etkilerindende , creatine monohydrath ile combinlemiştim güzel kilo almıştım beslenmemde iyi sayılırdı.

2. ImNotAfraid

ImNotAfraid Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bugün bu ürünün siparişini verdim bakalım nasıl bir etkisi olacak gelişmeleri yazarım.

3. frozenmuslum

frozenmuslum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar merhaba.
    ben BSN Nutrition True Mass ile Muscletech Mass-Tech arasında kaldım. İkisinin de içerik değerleri çok iyi gerçekten. Kilo aldırımı, tat ve kalite bakımından hangisini önerirsiniz? Kullanan arkadaşlar fikri olanlar bana yardımcı olursa sevinirim.

4. victory44

victory44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bence mükemmel bi ürün bir kutu kullandım ve 6-7 kilo civarı aldım (tabiki sağlam beslenmeyle) ürün bittikten sonra da kilomda düşüş olmadı. gainer soranlara kesinlikle tavsiyemdir..

5. ImNotAfraid

ImNotAfraid Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürünü sipariş vermiştim şu an da elime ulaştı. Ancak nasıl kullanacağım konusunda karar veremedim. Kutunun üstünde günde 2 kez , 3 yemek kaşığı(145gr) toz ile tüketiniz diyor hangi zamanlar kullansam daha faydalı olur ve içeceğim zaman 3 ölçek mi katacağım yardımcı olursanız sevinirim.

6. brhmcr

brhmcr Guest

En mantikli zamanlar sabah kalkinca idman sonrasidir.

7. ImNotAfraid

ImNotAfraid Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürünün kutusunun üstünde servis miktarı 145 gr yazıyor fakat içinden çıkan kap kaç gr alıyor ? kapın üstünde 90 CC yazıyor bu kaç grama denk geliyor ?

8. MrtArsln

MrtArsln Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    3 ölçek kullandığında ortalama denk gelıyor 145 grama.

Bu arada tatile girdik tru-mas bıtmeden bir kombine yapmak ıstıyorum ama bu protein tozumu yoksa bcaa mı olmalı karar veremedım epey bı arastırdım nıtrotech hard-core serısınde yeterınce yeterlı bcaa oldugunu gördum. bcaa mı almalıyım yoksa protein tozuyla birleştirip mı kullanmalıyım yardım edersenız sevınırım.

9. brhmcr

brhmcr Guest

True masin icersinde protein tozu var bari bcaa al da diyetin zenginlessin, bana kalsa hicbirsey alma.

10. arhon06

arhon06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bu ürünü almak icin maas gunumu bekliyordum.gnc'lerde dolasirken eleman elindeki urunlerden itelemeye calisti.ben de alacagim urunun bsn true mass oldugunu soyledim.eleman bunun uzerine optimum'un bsn'i satin aldigini, yakinda bsn leri de satacaklarini soyledi. Satin alma konusu ne kadar dogru orasini bilemem ama sirket birlemeleri veya iltihaklari heyecan yaratmistir benim icin.Body ile ugrasanlar sonuc olarak hep daha iyisini ister...Daha once serious mass ve muschletech mass tech ten verim almistim.Bakalim bu urun ne kadar fayda saglayacak. Placebo etkisini bile saymazsak degerler bakimindan cok kaliteli bir urun.

11. beckship

beckship Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Bu ürünü almaya karar verdim.Sizce vanilyalısımı daha iyidir cookies&cream mi? çilekli kesinlikle düsünmüyorum.Multipower mass gainer çilekli bitirdim bu kadar iğrenç birşey olamaz çilekten iğrenir oldum hem sütle hem suyla çok kötü.Bu gainer için kullananlardan tavsiye bekliyorum?

12. DieAlonee

DieAlonee Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Daha önce çileklisini kullandım sütle beraber tadı oldukça güzel içerisinde vanilya aromasıda bulunuyor.

13. beckship

beckship Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Kardeşim aslında çileklisi kolay bulunuyor heryerde var ama işte çilekteen bıktım bende o yüzden dedimki hazır diğer iki aromayı bulmusken birini secip aliyim.Ama yinede tavsiyen için sağol.

14. gentleman55

gentleman55 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    cokies and cream daha yogun vanilya hafif bir tadı var

15. byblue

byblue Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Mrb arkadaşlar
    Bb de yeniyim 1 ay oldu başlar başlamaz hardline 4.5kg progainer aldım yaklaşık 59.5 dan 61.6 kg oldum 3.5 haftada gainer i bitirdm antreman gunu 2 porsiyn 340 gr dinlenme gunumde 1 porsiyon kullanıordm ama hocam hardline almasaydn keşke dedi ama marka vermedi kendi bsn ve optimum kulanıordu fakat iletişimim koptu suan aşırı kararsızm 12 lbs olarak 2 kutu yani aralarında 80 lira fark oluo sizce hangisi yardm lütfen ? Bsn true mass - optimum serious mass

16. abbathfromhell

abbathfromhell Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar true mass kullanmaya karar verdim fakat bu ürünü whey protein ve kreatin tozu ile nasıl kombine edebilirim? whey + creatin + true mass'i spor yaptığım ve spor yapmadığım günlerde nasıl kullanmalıyım?

17. tag

tag Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    off günlerde ve spor yaptığımız günlerde nasıl kullanmamızı tavsiye edersiniz ?

18. AlperA

AlperA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaşım 19 2.5 aydır falan sporsalonunda uğraşıyorum.Çok fazla kilo sorunum yok sadece cok düzenli beslenemediğim icin yardım etsin diye bunu aldım.Yağsız bir şekilde kilo almak istiyorum spordan once 2 spordan sonra 2 yatmadan once 2 kaşık kullanıp içsem fazla mı olur ? Dezavantajı ne olur ?

19. tota

tota Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba yaşım 22 boyum 1.81 ve 68 kiloyum.Gainer olarak genelde bsn true mass tavsiyeleri aldım.İçeriğine baktığımda yağ oranı biraz fazla gibi geldi bana.Sizce yağ oranı açısından nasıl bir ürün? Kullandığım zaman karın bölgesinde yağlanmaya sebep olur mu?

20. mecnun12

mecnun12 Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    bu ürünü sadece antrenman günlerinde mi alıcaz yoksa haftanın her günü mü ?

Sayfayı Paylaş