bsn syntha-6 ne zamandır bekliyorum...

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve 'noPAINnoGAIN' tarafından 11 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. 'noPAINnoGAIN'

'noPAINnoGAIN' Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Stokta kalmamış bsn syntha-6 eğer gelmesi gecikecek ise bana bu oranlarda bir ürün tavsiye eder misiniz .
    Bulk dönemine giriyorum kas kütlesi yani hacim olarak almak istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum .

:((

2. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    Merhabalar,

Maalesef ürün şu an için stoklarımızda bulunmamakla birlikte stoklara giriş konusunda net bir tarih bulunmamaktadır. Fakat size alternatif olarak ; https://www.supplementler.com/urun/hardline-whey-zone-2300-gr-6049 ürününü önerebiliriz efendim.

'noPAINnoGAIN' bunu beğendi.
  3. 'noPAINnoGAIN'

'noPAINnoGAIN' Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    çok teşekkürler fakat benim istediğim kas kütlesi olarak hacim kazanmak değerler biraz düşük geldi . Yanlış isem düzeltirseniz sevinirim . Hardline ürünlerini hiç kullanmadım ona karşı bir ön yargı kitlesi oluştuğu için çekiniyorum . tekrar teşekkürler ilgilendiginiz için .

4. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Bu ürün ne kadar zamandır yok bilmiyorum ama, universal ghmax ve shock therapy uzun (ben bir yıldır bakıyorum) zamandır stoklarınızda yok. Başka firmalar (link verebilirim isterseniz )bunları ve arkadaşın istediği proteini temin edebilirken sizin hala stoklarımızda yok demeniz işletmeniz adına büyük eksiklik bence.

Sayfayı Paylaş