Bsn Snytha 6 ile Bsn no-Xplode kullanımı .

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Fvrkan tarafından 10 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Fvrkan

Fvrkan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Herkese hayırlı günler . Başlıkta belirttiğim ürünleri alırken ikisini aynı anda kullanmamam gerektiği söylendi . Açıkçası 8 aydır bu sporu yapıyorum ve supp konusunda bildiklerim çok fazla değil . Bu sebepten dolayı idman 45 dk öncesi syntha 6 yı ve idmana başlarken hemen nox kullanımı yapıyorum . Sorum ikisini kür halinde kullanmamın zararı olur mu . Aldığım sporcu arkadaş bu işin evde olmayacağı görüşünü savunduğu için tabir-i caizse tripli bir şekilde konuştuğu için pek bir bilgim yok . Şimdiden teşekkür ederim .

İyi forumlar .

2. Fvrkan

Fvrkan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
  3. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    İdmandan once protein tozu icmene gerek yok

Fvrkan bunu beğendi.
  4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    syntha 6 yi idman sonrasi ic,digerini idmandan 15-20 dakika önce.

Fvrkan, Hıfzullah ve Balboa7 bunu beğendi.
  5. Fvrkan

Fvrkan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Peki sorumu şöyle sormak istiyorum . Elimde bcaa+creatin+glutamin ve daha önceden belirttiğim bsn'in synthası ve xplode'u var . İdman öncesi synthayı kestim ve 15 dk önce xplode içiyorum . Creatin+bcaa+glutamin'i de yarım saat önceden 3'lü kür olarak kullanıyorum . İdman sonrası da synthayı kullanıyorum ve 3'lü kürü tekrar içiyorum . Eminim ki yanlış yaptığım birşey var :) Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim .

6. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Evde antreman yaptığın için çok ağır antremanlar yapabileceğini düşünmüyorum,çok ağır antremanlar yapamayacağın içinde bukadar supp.kullanmana gerek yok,kullansanda bir faydası olmucaktır.
    Yukardaki cevabım elinde olan supp.ları doğru kullanabilmen içindi,şahsi görüşüm şu anda antreman sonrası whey dışında hiçbirşey gerekli değil,kaldıki beslenmen iyiyse evde yaptığın antreman için o bile bir elzem değil.

Balboa7 ve Fvrkan bunu beğendi.
  7. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Creatine ve glutamine bilincsizce kullanilacak seyler degildir sonuclari kotu olabilir dikkate davet ediyorum.

Lg Smart World

Fvrkan bunu beğendi.
  8. Fvrkan

Fvrkan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Aslına bakarsanız pro. Ve gym içerisinde çalışanlar kadar ağır gelmeyebilir belki ama benim için bayağı ağır geçiyor idmanlar . Bunu supp. Takviyelerini haklı çıkarmak için söylemiyorum :) Sadece bu işi önemsiyorum ve evimin salonunda çok şükür her hareketi yapabiliyorum . Şuan mobilden takip edebildiğim için fiziki gelişimi gösteremiyorum . Beslenmemede dikkat ediyorum aslında . Yani takviyelerden beklediğim hir mucize yok . Sadece idmanlarım gibi onlarında hakkını vermeye çalışıyorum .
    endişen ve uyarın için teşekkür ediyorum . Fakat bende senin parmak bastığın nokta için bu konu başlığını açıp nasıl ve ne şekilde almam gerektiğini öğreniyorum . Dolayısıyla davet ettiğin dikkate çoktan icabet etmiş bulunuyorum . Iyi forumlar herkese

9. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    :)

Lg Smart World

Sayfayı Paylaş