bsn no-xplode 3.0 ile Kombin Arıyorum

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve newaslan tarafından 2 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. newaslan

newaslan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    selam arkadaşlar. spora başlayacağım türkiyeye geldiğimde. gelmeden almanyada hem ucuz suppelement almak istiyorum.
    pre workout olarak aklımda bsn no-xplode 3.0 yada Mp Assault var. hangisini almam gerek ? pek de iyi anlamıyorum
    onun dışında gaspirine aminomax 8000 mg var ve multipower'in isolate protein tozu var
    yani toplayacak olursak

bsn no-xplode 3.0 + multipower isolate + aminomax 8000

başka neler öneriyorsunuz bir de bsn no-xplode 3.0 mi yoksa mp assault mu ?

189 boy 95 kilo

2. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Hepsini geçmişte kullanmış biri olarak son tecrübelerim dahilinde şunu diyeyim:
    Pre-workout ürünler 2 ye ayrılır.
    Grenade 50 ve diğerleri :)

3. newaslan

newaslan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hocam bak kafamı karıştırıyorsun. daha sipariş vermedim. burada ilk jack3d alacaktım sonra mp assault daha iyi olduğunu söylediler mp assasult alacaktım tam forumda araştırıyordum bu sefer de bsn yi öğrendim. bu gün tamda sipariş verecektim sende şimdi bana granade 50 diyorsun abi. :D

4. Cengizhan CAN

Cengizhan CAN Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Balıkesir
    Bsn 3 al. Assault vs diğer ürünleri zaten temin edebiliyorsun ama BSN 3 TR de satışı yok. Ürün bitsin farklı bir ürün ile devam edersin.
    50 calibre ve diğerleri diyen arkadaşıma katılmıyorum :) her ürün farklı tepkimeler verir.
    Bsn Nox 2.0 Usa ve Ab versiyonu, FA Napalm, C4, 50 Calibre, Amok ve Mutant ürünlerini kullandım. Şuan 50 calibre kullanıyorum, Haftaya da Assault başlıyorum. Benim içinde en sevdiğim Mutant oldu.

Sayfayı Paylaş