Bsn Hyper-Fx Hakkında

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve noble_man tarafından 5 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. noble_man

noble_man Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba;

Bsn'nin Türkiye'de henüz satışı bulunmayan hyper-fx adlı ürününü kullanan var mı? Ürünü ben 2 gündür kullanıyorum.Ciddi derecede olumlu etkisini görüyorum (güç artışı,motivasyon ve pump etkisi olarak) ancak ürünün bende yan etkileri oldu.

1. Mide Bulantısı
    2. İdrarımı yaparken yanma ve zorlanma
    3. İdman sonrası aşırı halsizlik
    4. Hydroxycut hardcore ile kullanıldığında kaşıntı gibi..

Ürünü kullanan veya ürünle ilgili bilgisi olan arkadaşlar yorum yapabilirler mi? Ürünü bcaa+whey+hydroxycut kombinasyonu ile kullandım. 3 tablet hydroxycut ile alınca ciddi problem ve sıkıntı yaratıyor vücutta.Bugün 1 tablet ile denedim ve yine aşırı halsizlik ve mide bulantısı yaptı. Yarından itibaren ürünü bırakmaya karar verdim şu an için.

Yorumlarınız benim için önemli.Benim ön görüm hydroxycut ile etkileşiminin olumsuz ya da aşırı miktarda olduğu (içinde kafein olduğu için)..

Şimdiden teşekkürler.

thyateira bunu beğendi.
  2. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Bende no urunu olarak yurtdışından getirdiğim labrada super charge extreme adli urunu kullanıyorum guZel de bı urun guZel enerji artısı veriyor bende whey amino ve vitamin le birlikte kullanıyorum antremandan once labradayi antremandan sonra whey i yemek sonrasında da vitamin fish oil ve milk thistle kullanıyorum hicbi yan etkisini gormedim ama seninkullanidigin urunde yogun kafein var sanırım ayrica tahminim hydroxcut da da var ikisi sıkıntı yapıyor olabilir bence hyper kullandığın gun hydroxcut kullanma ayrica hyper i kullandığın an baska hicbise kullanma antreman sonrasında istersen whey alabilirsin bide boyle denemeni öneririm

Ahmt9 bunu beğendi.
  3. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    dozaj dusur diyorum ve hydroxycut ile aynı anda kullanma bence

4. noble_man

noble_man Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Büyük ihtimalle hydroxycut ile birlikte kullanıldığında problem yaratıyor. O nedenle ilk olarak hydroxycut ile kombinasyona devam edeceğim haziran sonuna kadar. Sonrasında hyper-fx kullanabilirim sadece bcaa ve whey ile..

Ayrıca bu ürün neden tr'de satışta değil anlamış değilim.Ciddi bir yan etkisi görülmüş olabilir mi acaba?

5. thyateira

thyateira Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ben bsn hyperi bsn amino fx ile birlikte kombine yaparak ant öncesi aldım sonuç olarak antremanın ilk 15-20 dakiklası midem bulandı acayip bir heyecan uyandırdı ne yapacağımı şaşırdım antremanda hava zaten sıcak neye uğradığımı şaşırdım dahn önce kullandığım n o larda bu etkiyi yaşamadım açıkçası sadece c4 ü 3 ölçek kullandığımda yarısı kadar bir patlama yaşamıştım.bana göre ürün çok etkili antreman bitmesine rağmen hiç yorulmadım desem yeridir fakat antremandan çıktıktan 1 saat sonra ( 50 gramda monster milk almama rağmen ) bi halsizlik yaşadım ama herşeye rağmen çok güçlü bir ürün tavsiye ederim

6. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada ürün su anda Türkiyede satılıyor bilgilerinize

7. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Urunu su an kullanan yok mu acaba?

BB.com'daki yorumlarda ciddi bir bicimde guc artisindan soz edilmis. Kullanmaya deger bir urun mudur?

8. sessizCiglik

sessizCiglik Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    explode NO ürününü kullanmistim. pek begenmedim. C4 ve Super Pump 250 favorilerim. kesinlikle tavsiye ederim. Super Pump gerci biraz mide agrisi yapiyor ama cok rahatsiz edici degil.

Sayfayı Paylaş