BSN Endorush Drinks

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Rpac tarafından 13 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

 1. Başarılı

  oy sayısı 2
  66,7%
 2. Orta Karar

  oy sayısı 1
  33,3%
 3. Başarısız

  oy sayısı 0
  0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
 1. Rpac
  Offline

  Rpac Üye

  Katılım:
  3 Haziran 2008
  Mesajlar:
  2.403
  Beğenileri:
  1.545
  Ödül Puanları:
  123
  Kafein, B Vitaminleri, L-Arjinin Ve Daha Fazlası Dayanıklılıkla Birlikte Enerji İçin

  Ultra performans ve enerji içeceği, her şey burada bitiyor - anında tatmin! Kafein bazlı bir içecekten daha fazlası, Endorush ne yapıyor olursan ol, vücudunu canlandıracak; fiziksel enerjini arttıracak, her anlamda iyi hissetmeni sağlayacak, odaklanmabilmeni sağlayacak, dikkatini yoğunlaştıracak, bütün performansını arttırırken yapacak bunları hem de. Şiddetli sporlar için kusursuz, çalışmalar, spor klüplerine gidiş, ders çalışıken, yüksek adrenalinli iş yerlerinde ya da sabah uyandığında olmadı kendine gelmek için bir kıvılcıma ihtiyacın olduğunda, endrush üzerine enerji ve performans artışı salacak, aklına gelebilecek her açıdan ve çok lezzetli!

  Neleri Desteklemek Ve Yardımcı Olmak Amacıyla Tasarlanmıştır:

  -Enerji
  -Performans
  -Dayanıklılık
  -Zihinsel Odaklanma
  -İdrak edebilme Performansı
  -Elektrolit İkmali/Hidrasyon


  ÜRÜN PROFİLİ

  NOX (Dayanıklılık & Performans) Füzyonu™:

  L-Arginine Alpha-Ketoglutarate (AKG): AKG, nitrik oksiti etkileyerek vücuttaki kan akışını büyük oranda arttırır. Sonuç olarak daha fazla besin kaslara taşınarak antrenman sonrası ağrıların azalmasını sağlar. Kan pompalanmasındaki artış kaslarda antrenman esnasında hacim artışına neden olur. AKG nitrik oksit seviyesini arttırarak, antrenman sonrası yenilenmeyi ve kasların dolgunluğunu sağlar, glutamin seviyesini arttırır ve diğer amino asitlerin emilimine yardımcı olur.

  L-Citrulline Malate & L-Citrulline Alpha-Ketoglutarate (AKG): Nitrik Oksit ile sentezlenmesi için gereken arginine oluşumunu sağlayan bir amino asittir. AKG ile bağlantısı sonucu bu işlem oluşur. Malik Asit, Krebs devirinde arada yer alır. Kimyasal olarak Malik Asit ve sitrulin arasındaki bağ, Krebs devirindeki ATP üretimini destekler.

  L-Histidine Alpha-Ketoglutarate (AKG): Histamine oluşumunu sağlayan bir amino asittir.Histamine, nitrik oksit aracılığı ile vasodilasyonu etkiler.

  Ketoisocaproate Potassium (KIC-K): Dallardan oluşan zincir amino asit Lösin’in anti-katabolik şeklidir ve oluşumunu sağlar. Amino asitler içinde anabolic olarak en kuvvetli olandır.

  RC-NOS™ (Rutaecarpine 95%): Rutaecarpine, meyva Evodia Rutecarpa’sından oluşan bir alkaloid çıktısıdır. Rutacarpine nitric oxide üretimini tetikler. RC-NOS aynı zamanda, kafein tüketiminden dolayı oluşan vasokontriksiyon etkilerine karşı koyar.

  Cinnulin-PF®: Proanthocyanidine antoksidanları ile eşsiz bir bağlantısı olan ve bazı tarçın olan sıvı bir yan üründür. Bu bileşim, normalde insülüinin uyguladığı hücresel sinyal mekanizmasını harekete geçirir.

  Gynostemma Pentaphyllum (Gypenosides 95%): İçinde saponine bulunan ve gypenosides diye de bilinen bir güneydoğu Asya bitkisidir. Nitrik Oksit’in açığa çıkmasını stimüle eder.

  Ener-Tropik (Enerji & İdrak Arttırıcı) Akın™:

  L-Tyrosine & L-Tyrosine Alpha-Ketoglutarate (AKG): Katekolamin’lerin (epinephrine, norepinephrine ve dopamine) oluşumunu sağlayan ve belirli durumlarda gereken bir amino asittir. Kafein alımı catecholamine’lerin açığa çıkmasını sağlar ve bu da; nöro-kas performansını, dikkati, odaklanmayı ve duyguları düzenler. katekolamin’lerin tyrosine desteği ile yenilenmesi, kafein alımından kaynaklanabilecek zaraları da önlemiş olur.

  Taurine: Hücre çoğalmasını ve insulin hassasiyetini dengeleyen bir amino asittir. Aynı zamanda bir anti oksidandır. Taurine, kas hücrelerine glukoz aktarımına yardımcı olur ve oxidative stresi azaltarak, egzersiz performansını destekler.

  Glucoronolactone: Genel anlamda kişinin kendisini, iyi ve sağlıklı hissetmesini sağlayan ve artıran bir anti oksidandır.

  Methylxanthines (Caffeine): Kafein; kişinin algılama seviyesini, beyni ve kasları arasındaki (neuro muscular) performansını artırıcı bir maddedir. Özellikle kısa süreli ve yoğun- kuvvet egzersizlerinde etkilidir.

  Bioperine®: Kara biber'in standardize edilmiş bu meyve özü %95 düzeyinde piperine alkaloidi içeririr. Bioperine, aynı zamanda doğanın biyoyararlılığı arttıran termogıdası olarak bilinir.

  Vinca Alkaloids (99% Vinpocetine, 99%Vincamine, 99% Vinburine): Vinca alkaloidleri menekşe familyasından olan küçük cezayir menekşesinden sağlanır. Vinca alkoloidleri antioksidan özellik gösterir, beyindeki kan akışını ve ATP üretimini arttırır, zihinsel odaklanmayı ve idrak edebilmeyi arttırır.

  Hidratlastiran Gliserol Polimerleri ™:

  Potassium Glycerophosphate, Magnesium Glycerophosphate, Glycerol Stearate: Glycerol; suyu, kasların dışında yer alan extra cellular alandan çıkararak kana taşır. Böylece, kan damarlarının kalınlığı ve görünürlüğü artar. Dayanıklılığa bağlı atletizm sporcuları, vücutlarındaki su ve nem dengesini glycerol desteği ile sağlarlar.

  Fosfo-Elektrolit Değiştiricileri:

  Di-Calcium Phosphate, Di-Potassium Phosphate, Di-Sodium Phosphate: Fosfo kreatin seviyelerinin artması için, kreatine geçerek kreatinle birleşirler. Böylece ATP seviyesi, kuvvet ve dayanıklılık artar. Kalsiyum, potasyum ve sodium vücudun güç dengesini düzenler.

  Kullanım Talimatı:

  Kullanmadan önce iyice karıştırılmalıdır. Bir seferde şişenin 1/4'ü kullanılmalıdır. Boş mideye alınması vücut toleransını düşürebilir.

  Kaynak: http://www.bodybuilding.com/store/bsn/end.html

  Çeviri: Rpac
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 13 Ocak 2009
  diez, kutlukan, MT ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
 2. Despo
  Offline

  Despo ADMIN Yönetici Admin

  Katılım:
  30 Mart 2004
  Mesajlar:
  7.961
  Beğenileri:
  6.073
  Ödül Puanları:
  123
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  Serbest
  Yer:
  Danimarka
  Ürün gercektende etkili bir ürün. Is cikisi yorgun olanlara öneririm. 30 dakika icinde bana bir seyler oluyor demeye basliyorsunuz.
  Kesinlikle tavsiye edebilecegim bir ürün.
  Bir porsiyonu sisenin 1/4 oldugu icinde fazla icmeden enerjiniz artiyor.
   
 3. whatismatrix
  Offline

  whatismatrix Üye

  Katılım:
  23 Mart 2009
  Mesajlar:
  183
  Beğenileri:
  18
  Ödül Puanları:
  0
  Selamlar , bende denedim bu urunu 2 serving kullandim 1 gun arayla benimde hosuma gitti gercekten , mental focus u gercekten hissettiriyor insana Red Bull iciyordum arada sirada artik Endorush var thums: ustelik tadi da cok guzel gercekten limon :)
   

Sayfayı Paylaş