Bruce lee sizce ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve mericboss99 tarafından 24 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. yale

yale Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    3
    benim yazımın herhangi bir yerinde mike tyson ile karşılaştırma yaptğımı gördün mü? yapmam. neden? çünkü benim kafam çalışıyor. ben federer ile tiger woods'u kıyaslamam. neden? çünkü kafam çalışıyor.
    herkesin hakkında efsane çıkar. bu sadece bruce lee ile ilgili değil. gündelik hayatta bile 7 dil bilen delilere rastlıyoruz anasını satayım bruce lee hakkında saçma sapan atıflar yapılması da normal değil mi? kimin neyi söylediği beni ilgilendirmez kardeşim. benim yazımdan alıntı yapıyorsan benim yazdıklarıma cevap vereceksin.
    açtığım konuyu oku yorum at diyorsun ya allah aşkına açtığın konunun elle tutulur bir tarafı olsa ona yorum atılır da mike tyson mu döver bruce lee mi gibi saçma bir versusa cevap vermem ben ya. neyini okuyayım abi bunun:D

ben bruce lee hayranı değilim. tyson hayranı da değilim. bu adamları bilmem hobilerimden ileri gelir. dediklerinin efsane olduğunu bak yukarıda belirttim. yaptığın karşılaştırmanın cevap verilmeyecek kadar saçma olduğunu da tekrar belirtiyorum. her şeyin 2 kere üzerinden geçiyorum dostum. umarım anlamışsındır bu sefer.

2. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Ben mike tyson vs Bruce lee konusu açmadım sporcu arkadaşlarımın bruce lee hakkındaki görüşlerini sordum bu efsaneler hakkında ne düşündüklerini sordum.Bruce lee hakkındaki düşüncelerini merak ettim çünkü spordan uzak insanlar bu adam hakkında öyle atıp tutuyorlar ki benim merakım sporcu arkadaşlarımızın bu konudaki bilinciydi,zaten az çok sporcu adamın bilinçli olduğunu da anladım konuya yorum atan arkadaşlar sağolsun.

''Mike tyson gibi birine karşı 3-4 raund dayanabileceğini düşünmüyorum'' cümlesini son paragrafta kullanmışım ve başta BENCE BRUCE LEE diye başlamışım ve bruce lee hakkındaki görüşümü söylemişim yani ASLA MİKE VS BRUCE LEE KONUSUNDA SİZE SORU SORMAMIŞIM kullanma amacım Bruce lee'nin gerçek bir boksör dövüşçüsüyle kıyaslanamayacğını belirtmek içindi mike tyson yerine iyi bir boksör de yazabilirdim,ancak aklıma Mike geldi ve birçok bruce lee hayranı Mike'ın bruce'tan kötü olduğunu düşündüğü için onu yazdım,koca paragrafta bu cümleye mi dikkat ettin ? Benim konumdaki sorum Mike Tyson mu döver Bruce lee mi değil.

Haa bu arada görüşüne saygım var demiyorsun ama istersen bruce lee uçabiliyordu de ancak sen kalkıp yorum olarak ''nerde cahil var buralarda geziyor ya'' diye başlarsan insanlar sana haklı olarak sinirlenir.Ben size bruce lee hakkındaki görüşlerinizi sordum adama kimse inşaat amelesi demiyor.

Aynen olay bu.Etrafımda bir kaç Bruce lee hayranı var (Hatta kendisi en yakın arkadaşım) ve geçen günlerde donanımhaber sitesinde gezerken Bruce lee ile ilgili bir konu okudum.Hayretler içine düştüm şok oldum,yok adam 2 metre adamları dövüyor,yok mike tyson yumruğunu kaldırsa bruce lee kaburgasına 10 tane tekme atar işte ,bruce lee 4 yıl daha yaşasa mermi geçirmeyecekti kasları daha neler var neler ancak ordaki çoğu kişinin sporla alakası da yok.Bende acaba sporcu arkadaşlar bu konuda ne düşünüyorlar niyetiyle merakıma açtım konuyu.

Ama bazı üyeler cahil dediler canları sağolsun

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Haziran 2014
    Prometheus676 bunu beğendi.
  3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    hayret bisiy yaaa böyle dandik bir konuda bile polemik cikarabilen garip bir toplumuz...

egemennn, Mustimusti ve Balboa7 bunu beğendi.
  4. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    konuyu açan arkadaşın amacı dövüş sporları hakkında bir şey bilmeyip sadece bruce lee hakkındaki mucizelerin saçma sapan olduğunu belirtmek ve bruce leenin dünyanın en iyi dövüşçü olmadığınıki zaten müsabakalara katılmamış belirtmekti bunu saygı çerçevesinde yapmış bizlerinde görüşü almak istemiş ne var bunda illa hakarete küfüre sinirlenmeye ne gerek var iyice saygısız insanlar olduk yahu özellikle çoğu 20li yaşlardaki gençler hepsi için yazmıyorum yanlış anlaşılmasın yani hiçbir amaçları yok faceye twittera yada sözlüklere üye oldumu kendineleri efsane sanıyorlar yok akıllıyım entellim vs kusura bakmayında hiç bir şeysiniz ayıptır yahu kimse ile konuşamaz olduk

Bekci bunu beğendi.
  5. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Bruce lee hakkinda dusunceler neysede, konunun mike bruce kavgasina gelmesi kadar sacma bi olay yok. Bence dover sence dovmez, sence dover bence dovmez. Bitti gitti. Yallah

GT-I9190 cihazımdan gönderildi

Bekci bunu beğendi.
  6. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    kusura bakma bodyforumtr'nin sahibi ve en bilgili üyesi birdaha böyle saçma konular açılmaz, sen online şekilde kusursuz profiller oluşturup kendini diğerlerinden bir basamak önde göreceğine işine baksan kimsede senin kibir dolu saçma mesajlarını görmese :))

7. srktyksl

srktyksl Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    biraz konuyu hortlatmak gibi olcak ama bugün bu videoyu gördüm bu konu aklıma geldi daha önce okumuştum paylaşmak istedim
    buyrun mike tyson vs bruce lee nasıl mı olur izleyin Rottweilera Saldıran Bitirim Mahalle Kedisi - Akıllı TV Video benim görüşüm böyle farklı düşünen olabilir ama görünüş bu tabi kedi orda güzel hamlelerle o köpeği çok fena alt edebilirde yoruma açık yani

8. alper-95

alper-95 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bu konunun body sitesıne açılması saçma burda herkez bodyim buyuk ben vurdummu oturturuma bakıyor 8 sene dövüş sanatları yapmış hoca olarak ve bi videoda mike tysonda bruce leenın yavaş olan tekmesını bile yemek istemedıgını sölemıştir. Bruce lee otopsi raporunda dunyadakı en yağsız ve kas oranı en sert insan olarak açıklanmışdır koltuk altı kasları normal bı ınsanın bıceps kası kadar sağlam oldugunu gunde 3 haftada 6 gun ıdman yaptıgnı bılmeyen ınsanlar konusmasın burda. B.lee 10 sene dövüş sanatları hocası yapmıştır ve 1 inç den vurdugu yumruk 1 ton dur. Yan tekmesı 3-4 tona kadar basabılen bi insanı burda mike tysonla kıyaslamayın tekme yumruk gıbı deildir dokundummu yere indirir boksörü isteyen youtubeye sadece bruce lee side kick yazsın.

9. alper-95

alper-95 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Sayfayı Paylaş