Boyumun 2 metre olmasını istiyorum. Lütfen tavsiye de bulunun (Açıklamayı okuyun)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve vamosmusa tarafından 15 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. vamosmusa

vamosmusa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar şuanda 14 yaşındayım ve 1.68 boyunda 55 kiloyum. Annemin babamın boyu 1.60 ın üstünde değil. Bundan 6 ay önce aşırı tüylenme nedeniyle doktora gittim ve doktor endişe edilecek bir şey olmadığını ve boyumu uzatmaya çalışmamın daha iyi olacağını söyledi. Boyumun maksimum 1.75 olacağını söyledi. ve moralim gerçekten çok bozuldu. Ben 1.80 boyun az olduğunu söylerken bu doktorun en maksimum 1.75 olursun demesi çok moralimi bozdu. Başka bir doktora gitmeyi düşünüyorum.

Arkadaşlar fazladan büyüme hormonu ile boyum uzar mı ?
    Boyumun uzun olması için herhangi bir yol varmı ? (Zaten beslenmem ve uyku düzenim iyi yakında spora da başlıcam)

Bana neler önerebilirsiniz ? Amino Asit vs kullansam boyumda yardımcı olur mu ?

2. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Yani üç aşağı beş yukarı o kadar olursun...
    1,73-1,74 ya da 1,75.
    Genetik demek sadece anne -baba demek değildir ne bileyim sülalede varsa uzun bir dayı-amca vs..ona da çekebilirsin ama aşağı yukarı bu kadar olursun.
    Moralin niye bozuluyor ki, 1,75 standart boydur erkekte.

Büyüme hormonu enjekte edilerek ekstradan 15-20 cm uzama sağlanabiliyor ama sana yapmazlar. Boyun 1,40-1,50 olsa yaparlardı. Yani öyle bir imkan var gelişme döneminde. Ama yapmazlar sana.
    Bir de boy uzaması durduktan sonra, ameliyatla da 10-15 cm uzatabiliyorlar.
    Onun haricinde beslenmene ve uykuna özen göster. Sonucu bekle. Uzaman bitince tatmin olmazsan, bastırır parayı ameliyatla uzarsın. Tabi o acıya dayanbileceksen :)

Sayfayı Paylaş