Boyuma göre çok zayıfım, yardım.

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve mseyka tarafından 24 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mseyka

mseyka Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaklaşık 1.82 boylarındayım 17 yaşındayım ve kilom 61. Toplam 8 aydır spora gidiyorum ama bölük bölük oldu bu olay, geçen sene düzenli 6 ay gittim ve bu yıl 2 aydır gidiyorum. Spordan önce 54 kiloydum. Önerilerini bekliyorum.

2. gags

gags Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir / Aliağa
    54'den 61'e yükselen kilosunu 80'de yapar 90'da. Bende aynı boydayim zayiflik gerçekten yakışmıyor ben 4 ayda 56 kilodan 70e çıktım. insan isterse oluyor pes etme spora ve beslenmene devam et pes etmezsen istediklerini alırsın :)

3. mseyka

mseyka Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Zayıf olmaktan hiç şikayetçi olmadım ama ne kadar kas yapsam da belli olmuyor dışarıdan o kadar uğraşıyoruz ediyoruz biraz görüntümüz olsun :D Herhangi bir takviye bir şey kullandınız mı peki?

4. gags

gags Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir / Aliağa
    Ilk 3 ay kullanmadım son 1 ay karbonhidrat kullandım (Monster Mass) fazla fark etmedi belkide ilk kez kullandığım için olabilir çilekli almıştım tadı iğrençti yemek yiyemiyodum onu içince o yuzden faydası olmadı eğer protein vb kullanicaksan iyice araştır öyle al ve kesinlikle bazı markaların çilek aromalisindan alma :)
    Kasların neden belli olmadığı konusuna gelirsek tabi ki ben amatör olarak yorum yapıyorum yağ oranından kaynaklanabilir kilo almak için yağı fazla kacirirsan sağlıksız olur

5. mseyka

mseyka Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kaslarım belli ama nasıl desem zayıf olduğumdan hani dışarıdan öyle bu çocuk vücut yapmış havasına sokmuyor pek karın, göğüs filan hepsi çok iyi gözüküyor ama tişört altı sadece =D

Sayfayı Paylaş