Boyum Uzar mı ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Lordrream tarafından 12 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Lordrream

Lordrream Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Trabzon
    Öncelikle şunu söyliyeyim konu kapanmasın nedeni ise benim konum çok farklı :D

Boy 172 yaş 15 kilo 60 öncelikle yaşıma göre çok gelişmişim favorilerim var hızlı çıkıyorlar çok sakallar normalin altı yani çok değil boyum 172 kaldı :D 3 4 cm attım bu yıl boy atmak için ip atlamamın faydası olur mu ? ve başka ne faydası olabilir 180 oluyim yeter besin konusunda lütfen öneri yapmayın çünkü full süt ürünü tüketiyorum

2. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    1.72 normal bir boy sınırı ne çok kısa nede çok uzun, tabiki daha uzarsın yaş 15 21-22 yaşına kadar uzama devam ediyor tabi bunun yanında düzenli bir beslenme süt ürünleri haricinde omega-3 takviyesi gerekiyor balık yağı veya hapları olabilir.Uzamak için en ideal spor zaten basketbol,yüzme,barfiks çekebilirsin veya asılı kalmayı dene barfiks demirinde birazda zamana bırakmalısın vücuduna ağır kilolar ile baskı uygularsan kemikler sertleşir ve uzama durur.

Lordrream bunu beğendi.
  3. Lordrream

Lordrream Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Trabzon
    Bu konuda titizim dambılla egzersiz yapmayacağım o yüzden peki yayların bir zararı olur mu bük bük ve göğüs yayı

Birde ayaklarımda bile kıl var :D biraz korkutuyor beni bitmiştir ergenlik diye.

Barfikse asılabilirim ip atlamak yarar mı peki ?

4. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Tabiki ip atlamanın'da faydası olucaktır sonuçta zıplama ile verilen bir esneme var vücutta göğüs yayı ve power twister'dan bahsediyorsun sanırım onların gelişim amaçlı yararı olur sana ama ilerlemek için ideal değildir sadece formda kalırsın herşeyi zamana bırak fazla kafana takma.

5. Lordrream

Lordrream Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Trabzon
    Umarım çünkü annemle babam kısa dayılardan bir tanesi uzun yok yani sülalede uzun :D yinede iyiyim boyuma göre sülaleye bakarsak

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş