boyum daha ne kadar uzar?

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve derekhale99 tarafından 24 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. derekhale99

derekhale99 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    14 yaşina kadar 150 boylarinda gezn 35 kilo minyton ufak bi erkektim ezik olanlar...
    14.5 yaşlarımda boyundan şikayetçi olmaya başladm ve liseye başladım....lisede de ezik olan ben bakttım olmuyor doktora gittim....
    Çocuk doktoruna gittim ve boyumu ölçtü 155 dedi normal dedi... Tahlil yaptı onada normal dedi isterseniz tahlil sonuçlarini atabilirim
    Neyse ben bosverdim ne süt iciyorum ne bisey ama birden bisey oldu zaman çok cabuk geçti...... Su an lise 2 inin basndaym ve boyum ayakkkabiyla 165
    Ve birde atar derlerya durur felan galiba o dönemden geçtim korku saldı beni hemen fizik tedaviye gittim ortopediye git dediler oraya da gittim dedimki boyum daha ne kadar uzuycak ona geldim dedim öyle bisey imkansiz dedi uzrasin dedi gönderdi.....sigaram felann yok süt içmeye yeni basladm fitnisda barfikse asiliyorum...... Sulalem kisa hafifde minyon tipli bende hafif oylyym ama yakisikliym öyle minyon tiplilerden annem 155 babam 164. Abim 170 ama abim ilkokuldan Berri sigara icen bi tip su an 19 yasında.....ablam 163 felan. Fitnis ile kilomu aliyorum ajans tanidigimiz vardi yüzümü çok beğendiler boyu 180 olsun gelsin demişler olbilirmiyim?

2. Apachee

Apachee Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir-Bornova
    kesin olursun :D

3. varosvaros

varosvaros Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    muhtemelen olamassın boyunun 180 olması icın lise2 deki boyunun 175 filen olması lazımdı
    o dediginde dogru genelde lise1 kısa olur lise2 gecerken bi atarlar sonra gıdım gıdım uzar boy
    abin gibi 170 olursun
    simdi buraya da moralciler gelir olabilirsin der. moralini iyi tutmak istiyorsan onları dinle sadece morali iyi tutarsın

4. Ckavustran

Ckavustran Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Neye dayanarak yazdın bunları? elinde kaynak olmadan atıp tutma herkesin genetiği farklıdır.Kimi 17 ye kadar 170 kalıp 180 olabilir kimi 15 yaşında 190 olabilir.Ergenliğe ne zaman girdiği beslenmesi yaptığı sporlar genetiği bunlar hep etkiler

5. varosvaros

varosvaros Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    aydınlatma icin saol hic bilmedigim bisi soylemissin
    oyle kisiler var ama cok cok az
    bn dedim zaten morali yuksek tutmak istiosan istisna hikayeleri oku :D
    bosuna hayal kurmanın anlamı yok
    bu cocugun boyunda o 10 cmlik artısı yasamıs. artık uzasa uzasa 5 cm uzar.

Sayfayı Paylaş