Boy ve kiloma göre yağ oranim fazla çıktı Yardımlarınızı bekliyorum.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Ali_Kemal_Eyvaz tarafından 16 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ali_Kemal_Eyvaz

Ali_Kemal_Eyvaz Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar Yaş 35 , boy 175cm, kilo 73 , BMI 23.8 , yağ 21% , yağ 15.3 kg , 2.5 aydır vücut geliştirme sporu yapıyorum. Sabahlari 3 yumurta beyazi peynir zeytin yiyorum ekmek yok. Saat 10:00 da ton balığı 2 dilim kepek ekmek öğlenleri tavuk Veya et veya bulgur pilavı v.b yağsız yemekleri yiyorum ekmek yok. Saat 15:00 mısır gevreği 400-500 gram sütle yyiyorum aksam yine yağsız yemek 18:30 da. Saat 19:30 da progainer protein tozu 300 milim su yada süte 2 ölçek içiyorum spora gidiyorum spordan hemen sonra yine aynı ölçüde protein tozu alıyorum akşam da meyve yiyorum. Bu programda yanlış giden bir bölüm varmi varsa nedir yada yağ yakmam icintneler yapmam lazım şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Üstadım naaptın sen? Progainerle ne işin olur senin,o kullandığın kilo aldırıcı bir suplementtir ve kilo almaya yarar, kaloriside çooook yüksektir heleki birde sütle alırsan eyvah eyvah.
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Mart 2015 ---
    Beslenmenizi bir kenara bırakıyorum,kilo alıp vermek gün içinde aldığınız kaloriye bağlıdır,makro basittir ihtiyacınızın altında kalori alırsanız kilo verirsiniz.aldığınız progainer bile ihtiyacınızın neredeyse yarısını karşılar amaannnn dikkat.şu an için bu beslenmenizde. Sadece gaineri çıkartın zayıflamaya başlarsınız,ilerleyen zamanda gidişata göre yediklerinize ekleme yada çıkartma yaparsınız.

Created By Loss ve Ali_Kemal_Eyvaz bunu beğendi.
  3. Ali_Kemal_Eyvaz

Ali_Kemal_Eyvaz Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Peki gainer yerine başka bir whey protein kullanmama gerek varmıdır ben spor sonrası kasların inşası için kullanıyor dum gainer'i

Son düzenleme: 16 Mart 2015
  4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Yağ yakmaktan bahsetmişsiniz,yağ yakımında gainer olmaz.ayrıca beslenmenizin yeterli olduğu sürece ayrıca whey protein kullanmanızada gerek yok.vg yapıyor ve kilonuzun 1.2 katı proteininizide gün içinde alabilşyorsanız whey kullanmanıza gerek felan yok paranıza yazık.

Created By Loss ve Ali_Kemal_Eyvaz bunu beğendi.
  5. Ali_Kemal_Eyvaz

Ali_Kemal_Eyvaz Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Anladım kardeş sağol ozaman gainera ara veriyorum. Bu beslenme normal kas kaybın olmaz diyorsan kullanmıyorum.

6. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Günlük dediğim oranlarda proteininizi aldığınız sürece sorun olmucaktır.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Ali_Kemal_Eyvaz ve Created By Loss bunu beğendi.
  7. Ali_Kemal_Eyvaz

Ali_Kemal_Eyvaz Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaş senide fazla meşgul ettim ama bir soru daha sorayım yağ yakici suplement tarzı bir ürün kullanmami tavsiye edermisin gaainer yeeyeriine yağ oranim % 10-15 ler seviyesine inene kadar yoksa sadece spor yetermi ? Bu soruyu sormamin nedenide ben kardiyo çalışmıyorum ince yayapili zayıf görünümlü birisi olduğum için. Ektomorf olarak tanımlayabilirim kendimi kemikler ince. Ben 2,5aydir yapıyorum sporu suan her gun bir kas bölgesi çalışıyorum haftanın 6 günü spor salonundayim. Dogrularim yanlislarim nedir sen nasil bir öneri yaparsın merak ediyorum. Teşekkür ederim.

8. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Haftanın 6 günü salona gitme imkanınız varsa bunun 4 gününde ağırlık diğer 2 gündede kardio yapabilirsiniz.6 gün ağırlık antremanı fazla,kaslarınızın dinlenip toparlanmasına izin vermelisiniz.
    Diğer yağ yakıcı l-karnitin vs gibi şeylerin etkisi okadar az olucaktırki bunu farketmeniz bile zor olucaktır,4 gün ağırlık 2 gün kardio yeterli olucaktır tabiiki dengeli ve düzenli bir beslenmeyle.beslenmeniz düzenli ve dengeli değilse hiçbişiy işe yaramıcaktır.
    Kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş