Boy uzatma konusunda jmexy söylentisi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve dEEp_ tarafından 6 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. dEEp_

dEEp_ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar..boy uzatma hakkında araştırma yaparken ilginç bir ürüne rastladım..ürünün ilginçliği bir yana..kullanıcı yorumlarının bir hayli ilginç oluşu.dahada göze çarpıyor..kullananların hiç birinden olumsuz bir yorum göremedim..acaba aranızda bu ürünü kullanan varmı..nasıl oluyorda bu sprey bir insanın boyunu ameliyatsız en az 4,5 cm uzatabiliyor bir fikriniz varmı.öyle yorumlar varki 9.5 cm uzadım diyenler mevcut...ilgilenen arkadaşlar varsa tartışmak isterim bu mevzuyu

2. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Ya herkezin kararına sonuna kadar saygı duyuyorum fakat benim düşüncem ilaçla spreyle 10 cm uzayacagına örnek veriyorum 1.50 1.55 sen öyle kal daha iyi bunlar bence kesinlikle sağlığa zararlı şeyler

3. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    aslında böyle konularda bir link atılırsa inceleyip yorum yapma şansımız daha fazla olur..

4. methemt

methemt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    jmexy ilk defa duyuyorum bir cok urun var piyasada ve yorumlar genelde satıcılara ait...sanırım bu da oyle bı sey ama bi acıklayan olursa yinede sewınırım...belki bu ise yarıodur:)

5. chosen

chosen Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    istanbul
    araştırma yolu...

bence bu soruyu buraya taşıyana kadar önce bir ilaç veya ürünle ilgili nasıl arastırma yapılması gerektiğini öğrenmelisin...

eğer yapılan yorumlar urunun satışının yapıldığı sitedeyse eğer bu yorumları çöpe at... ancak bağımsız herhangi bir forum sitesnde yorumlar yapılmışsa dikkatli oku ve dikkate al derim..
    eğer ilaç 'fda' onayı almışsa dikkate al bu çok önemli bir nokta fda denen usa firması tarafsızlığını korumuş ve resmi bir kuruluştur. eğer fda ürün boy uzatıyor diyorsa ve fda bunu onaylıyorsa urunun vaat ettiği sonuc fda tarafından tarafsız testlere tutulmuştur ve sonuc doğrudur ancakkkk fda şu ana kadar boy uzamasıyla ilgili bir ürünü o-n-a-y-l-a-m-a-m-ı-ş... yani senin ürün resmen çöpe atılması gereken bence para tuzağı olan insanların zaaflarını ve sıkıntı yaptıklar durumu fırsat bilip para peşinde olan bir şirket... bence forumdaki bu konuyla ilgili bilimsel yayınları oku...

bu arada kısa boylu olmak evet erkek için sıkıntılı durumlar yaratabiliyor ama bunu giyim kuşam doğru sporla(bence çok kütleli vüvuda sahip kısa boylu olmak bu kısa boyu daha belirginleştiriyorr define vücutlu olmaksa kısa boyu daha güzel hale getiriyor) bu işin en azından kompleks ve sorun yapma durumu ortadan kalkar... ben diyimki bu genetik bir durumdur üstesinden ameliyatla bile 5 6 cm geliniyorsa ilaçla nasıl bir gelişme sağlanır?

*enine cizgili giysilerden uzak durun
    *ayakkabı secerken tabanı olabildiğince yuksek ayakkabılar giyin.
    *aradaki farkı kapatıp vücut yapıcam diye hacimli kaslara sahip olup piknik tüpü gi bi görünmeyin.
    *saçlarınızı olabildiğince dik dik tarayın:)
    *yüksek bel kot giymeyin düşük bel kot giyin..daha moda tavsiyelerim olabilir kamuflaj için şimdilik b kadar yeter...

hiçbirşeyide sorun etme bence herkes 40 ından sonra küçülmeye ve kısalmaya başlıyor:)

6. novizenj

novizenj Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    73
    para tuzağı

7. methemt

methemt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    growth xl tall diye bir ürün var fda onaylı diyo sitesinde...

8. methemt

methemt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fda onayını acıklarsanız sevinirim growth xl tall etkili bir ürün olabilir...

9. dEEp_

dEEp_ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bence bu soruyu buraya taşıyana kadar önce bir ilaç veya ürünle ilgili nasıl arastırma yapılması gerektiğini öğrenmelisin...??

Arkadaşım ben istedimki beraber araştıralım..bir çok sitede baktım...bu ürünle ilgili olumlu yorumlar..var ya satıcıları çok site site gezipp olumlu yorum yapıyorlar...yada gerçekten işe yarıyor..fda olaylıysa dediğin gibi zaten ürünü dikkate almak lazım..değilse zaten birşey çıkmaz..ilgin fikrin için yinede teşekkürler.

10. chosen

chosen Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    istanbul
    http://www.fda.gov/

başlıkta link verdim bu kuruluş usa nin food and drug yemek ve ilaçlarla ilgili tarafsız testler ve bilimsel araştırmalar yaparak trafsızlığına hiç bir gölge düşmemiş kuruluşudur... reklamlar dahil bu firmadan onay almadan normal olarak hiç bir beyanda bulunamaz bu kurum eğer ürünü yada içeriğindeki bir maddeyi onayladığı zaman bu bir bilimsel olgu ve değişmez olur örneğin propecianın ve minoxidilin saç dökulmeyi engellediğini onaylamasıyla kesinleşmesi gibi bişiy... yani bizim sağlık bakanlığı onayı gibi ama bizdeki durum şaibeli şeyler olabiliyor ancak fda asla şaibe içermez bana eğer ürünün linkini yollarsan daha tatminkar bi açıklama yparım incelemem lazım...

11. Preacher

Preacher Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Netten Şöyle Bir Baktım 9-10 -12 cmlerden Bahsedenler Var..

Ki Hiç Olumsuz Eleştiri Yok. Büyük Forum Sitelerinde Dahi Bazı Üyeler Kullanmış.

Yorumlar Güvenilir Gibi Gözüküyor.

12. Preacher

Preacher Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Biraz Daha Kurcaladım :)
    Kullananların Yorumunu Buldum. Fos Bir İlaç. Fakat Sahipleri Çakal.. Bütün Sitelere Üye Olup 3 5 Msjdan Sonra "Kullandım 10 cm Uzadım" Tarzı Msjlar Atmışlar :)

Yani Anlayacağınız Para Tuzağı..

salvadore_xp bunu beğendi.
  13. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    Çok geç anlamışsın bunu. Bunlar tipik amerikan reklam palavraları gibi. Bak bunlar bu ürünü kullandı yorumları burda. Bunu yapmak çok kolay bişeyki. Bi de şunu düşünmek lazım bu ürünler neden bu kadar pahalı. Çünkü bi kere alıp kullanan 1 mm bile uzamadığını görünce 2.sini almazda ondan :)

14. methemt

methemt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  15. CEW!Q

CEW!Q Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0

Yorumunuzu bekliyorum.

16. Aslanonur

Aslanonur Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında basketbol klüplerinde çalışan doktorlardan yardım alsak bir sonuca ulaşabiliriz çünkü basketbolcular genelde 13-16 yaşları arasında boyları normalden uzunsa hemen klüpler tarafından çeşitli yollarla uzatıyorlar , yemeklerden sonra hap verildiğini falan duydum ama ne kadar doğru tartışılır , bu ürünü vücuda girmediğinden hormonal dengeyi de bozacağını sanmıyorum denemek de yarar var yine de forum sitelerine yapılan yorumları bi okumak gerek.

17. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    nedir bu ilaçlar??

18. chosen

chosen Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    istanbul
    fda onayı hikaye böyle bir onay yok... fda nın sitesinde içindeki bir madde onaylanmışta mış mış mış... ancak zaten sunu söyliyim arkadaslar bir web sitesine bakın ne kadar kalitesiz bir ürün anlarsınız bu kadar önemli çığır açacak bir ilaç böle bir site olmaz zatende ben sahtekar siteyi tanırım güvenin bana... bu ilaç fos

CEW!Q bunu beğendi.
  19. CEW!Q

CEW!Q Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Haklısın. Aslında şu boy meseleside dert değil diyorlarda, aslında dert be kardeşim. İnsanın kafasına takılmadan edemiyor. Body ye 17 yaşımın sonlarına doğru başladım. Geç başlasam bu seferde dersler felan yoğunlaşcak(üniversite-yüksek okul vs). Şu an 18 yaşındayım. Body çalışmasında bazı setlerden sonra barfiksde asılı kalıp bazen barfiks çekiyorum, bazende öylece asılı kalıyorum, belimi rahatlatıyor. :D
    Şimdi boyum 1.80 şöyle 6cm felan daha uzasam aslında iyi olurda, pek uzuyacağımı zannetmiyorum artık.:D Bunada şükürler olsun.

20. chosen

chosen Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    istanbul
    of ya...

1.80 diyosun olummm millet burda kafayı yiyor boy için 1 65 ve 1 70 ler var şaka gibisin... bence çok ideal bir boyun var şikayet etme hiç....

Sayfayı Paylaş