boy uzaması

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve install tarafından 14 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. install

install Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    forumda bir arkadaşımız aşağıdaki önerilerde bulunmuş bana gayet tatminkar geldi bu ürünlerin zarları veya yararlarından bahsedermisiniz uzamaya olumlu katkıda bulunurmu veya bunlara ek olarak sizinde önerilerinizi almak isterim
    yaşım 18 bu arada

uzamanı garanti ederim fakat birçok şeyden vazgeçmen gerekiyor. zamanım olursa sana özelden mesaj atarım..

öncelikle genetik sınırlarının zorlanması ve ve kanındaki calsium ve fosfor seviyenin belli oranda sürekli sabit kılmamız gerekli ve yağ alımın yüksek olmalı özellikle tereyağ ve zeytin yağı ile beslenmeli ve sana yazacağım supplementleri alman gerekiyor.

1. Solgar calsium-magnezium-çinko tablet 3 tablet 1000mg kalsium 450 mg magnezium 15 mg çinko fiyatı 22 ytl gibi

gün içinde 2 tablet almalısın duruma göre 3 peynir yumurta vs yiyecekleri yemediğin zaman.

2 solgar zinc 22 mg çinko tablet yatmadan 2 saat önce 18,50 ytl gibi

3 solgar omega 3 yatmadan yada öğle vakitleri tavsiye edilen sabah fakat benim dediğim şekilde kullan. 60 ytl gibi

4-günde enaz 3 yumurta yemelisin.

5- supradyn multivitamin preparatı 7 ytl günde 1 adet yatmadan 3 saat önce.

6-balık alımını arttır. balık yediğin gün omega yı alma sonraki gün al.

not. calsium ile supradyn i kesinlikle aynı anda içmeyiniz.

çinko ile calsiumu aynı anda almayız.

calsiumu gece almayınız. sabah kahvaltı sonrası ve öğle vakitleri

çinkoyu gün içinde almayınız.

proteini yumurtayı sabah değil öğlen yada akşam alınız.

çay ve kahve içmeyi bırak. sakız ve katkı maddesi içeren sakız şeker almayınız.

tv ve bilgisayar başında radyasyona maruz kalmayınız. cep tel ile az görüşme yapınız.

egzersiz.

ip alın 16 ytl ye metal üzeri kauçuk ip sürekli gece ip atlayın.

yüzün.

yatağa daima yorgun giriniz.

bunları yap 10 cm garanti ederim size

artı bi pediyatri uzmanına görün diyecem fakat cocukta değilsin. fakat sana büyük oranda fayda sağlar.

bunları 10 ay boyunca devamlı kullan. duruma göre seni başka yerlerede sevk edebilirim.
    sırf hayalindeki mesleğe sahip olman için elimden geldiğince kendimi yordum yoksa bu kadar yazmam.

bende zamanında pilot olmak istemiştim neyse uzun hikaye.. saygılar. dikkat ediniz kendinize.

2. cankendigelen

cankendigelen Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    18 yaşından sonra doğal yollarla 10 cm uzayamazsın bunu unut bir kere bunları almadan önce gideceksin bir doktora el bileğinin röntgenini çekecek uzmana gösterecksin büyüme devam ediyor mu ona bakacaksın plaklar kapanmamışsa büyümeni max seviyeye getirmek için çabalıyacaksın ama burda yazılanlarla birşey yapamazsın gene multivitaminini al ek olarak hardline AOL veya Universal GH max tavsiye ederim yatmadan önce alırsın mutlaka bir spor dalıyla uğraş evde boş zamanında 20-30 kere zıpla esneme hareketleri yap 3-4 cm uzayablirsin

3. install

install Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi erkeklerde boy uzaması 22 yaşına kadar devam ediyormuş sakallarım daha çıkmadı bu arada daha uzuyacağımı ümid ediyorum hastanelerde hangi bölüme gitmeliyim el röntgeni için diyelimki daha uzamam devam edecek bu gıdalar uzamamı maximum seviyeye çıkarabilirmi ve zararları varmı bu ürünlerin bunların yanında boks ve vg yapacağım yani benim boyumu uzatmam için tavsiyelere ihtiyacım var gereken çabayı fazlasıyla göstereceğim teşk.

4. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım...bu forumda boy uzaması (konuyla alkası yok ama) sakal konusunda çok takıntılı insan gördüm... yani boy uzaması ve sakal vs gibi şeyler , ırsi dir, genetikdir bu yazılan ları istediğin kadar yap senin genlerinde boy uzunluğu yoksa sittin sene uzamazsın... yaşında 18 miş 18 li yaşlarda genellikle boy uzaması yavaşlar veya tam olarak durur...bence sonunda hayal kırıklığına uğramamak için bu yazılan ilaç vs. herneyse yapma...

5. cankendigelen

cankendigelen Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    ben 20 yaşında uzayan birisi görmedim henüz sen gördüysen söle banada dediğim ürünlerin bi zararı yok yeterki plakların kapanmamış olsun uzayacaksındır ama 2 cm ama 4 cm o konuda için rahat olsun

6. install

install Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

işte büyümen devam ediyorsa bunu maximum seviyeye getirmek için çabalayacaksın demişsin o çabalar neler önemli olanda bu

7. cankendigelen

cankendigelen Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    çabaları yazdım mesajdada gördüğün gibi düzenli beslenme,spor,esneme hareketleri ve gh tetikleyicisi ürünler sen ilk iş olarak röntgenini çektir gerisi kendiliğinden gelir benim hayatında ağzına peynir süt sürmemiş, spor yapmamış arkadaşlarım var ama boyları 1.85-1.90 büyüme işi genetik bunu unutma ;)

8. install

install Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki yukardaki calsiyum çinko vs de alsam sorun olmaz deilmi önerdiğiniz hardlyn aol ile

9. cankendigelen

cankendigelen Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    onları ayrı ayrı almana gerek yok iyi bir multivitamin al gncden olablir veya one a day gibi onun için zaten çinko fln hepsi var ama dediğim gibi masraf yapmadan önce ilk iş büyüme devam ediyor mu onu öğrenmek

10. install

install Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki tmm ilk işim o zmn el röntgeni çektirmek ama polikliniğe gitmiştim ortopedi doktoruna derdimi anlattım öle bişi yok dedi el röntgeni vs.

11. cankendigelen

cankendigelen Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    işin uzmanına git nası öyle birşey yok bunu diyen doktordan hayır gelmez sana bnce ;)

12. install

install Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    önerdiğiniz ürün kilo alımı vs. gbi etkiler yaratmaz deilmi

13. cankendigelen

cankendigelen Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları: