Boy Uzama Hakkında

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Desolator tarafından 11 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Desolator

Desolator Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle herkese merhabalar konuyu yanlış yere açtıysam affola. Ben daha 18 yaşıbı doldurmamış biriyim.
    Boy 1.71
    Kilo:98 civarında
    Yaklaşık 3 yıldır spor yapmadığımdan çok fazla kilo aldım ve pazartesi günü tekrar spot yapmaya başlayacağım. Fakat boyumun kısa oldugunu düşünüyorum eskiden ip atlayarak ve barfiske asılarak yaklaşık 3cmlik bi uzunluk elde etmiştim. Tekrar aynı şekilde çalışmayı düşünüyorum. Fakat bunun yanında birkaç destek supplement almayı düşünüyorum büyüme hormonu salgılayan bu konuda yardımcı olabileceğini düşündüğünüz şeyler varmıdır? Yardımladınız için şimdiden teşekkür ederim.

2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    böyle bir şey yok malesef. bu olay genetiğine bağlı , boy uzattığı iddia edilen ürünlerle paranı israf etme derim.

3. Desolator

Desolator Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    O tarz ürünlerin olmadığının farkındayım benim daha çok öğrenmek istediğim büyüme hormonunu tetikleyen suplementlerin herhangibi bir faydası olup olmayacağı.
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Şubat 2016 ---
    Örneğin 2 3 sene öncesi kısa bir süre l arginine kullanıp kendi vucut ağırlığımı kullanarak spor yapıyordum ve bunun yanında ip atlıyordum bu sayede yaklaşık bi 2 3 cm attım.Şuanlık spora başladıktan sonra 15 20 kilo civari verdikten sonra L arginine alıp yine aynı şekilde çalışmayı düşünüyorum fakat bunun yanında growth hormonu içeren ürünleri kullansam daha büyük bi fayda alıp alamayacağımı öğrenmek istiyorum hem kas gelişimi açısından hemde boy açısından.

Son düzenleme: 11 Şubat 2016
  4. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Sen zaten gelişme çağında olduğun için 2 3 cm uzadın dostum, o supplementlerle falan bir şey elde edemezsin..
    Antrenman tabikide yapmalsın, hormonlarını maksimum seviyede tutmana yardımcı olacaktır sadece, genetiğinin el verdiği kadar uzamaya devam edebilirsin artık orasını biz bilemeyiz..

5. Desolator

Desolator Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Anladım teşekkür ederim yorumunuz için. Ben yinede henüz 18 yaşını tamamlamadığım için biraz daha uzama imkanımın olduguna inanıyorum. Bu yönde antrrmanlarıma başladıktan sonra L arginine kullanacağım ve growth içeren bir ürün daha alacağım. Mümkünse bana ürünler hakkında yardımcı olabilirmisiniz?

6. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Ürünler hikaye dostum boşuna paranı verme o parayla et,yumurta süt al ye, illa alacaksan arjinin alabilirsin sadece

7. Desolator

Desolator Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Anladım ama argininenin faydası olur diyorsunuz değil mi

8. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Fayda demeyelim de destek olabailir.. sonuçta takviye gıda..

9. Desolator

Desolator Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Anladım çok teşekkür ederim yardımlarınız fikirleriniz için. Ben ilk bi sporda 1. Ayımdan sonra L carnitine ve arginine kullanmayı planlıyorum growth olayınıda iyice araştıracağım sanırım.Tekrardan teşekkürler tavsiyeleriniz için.

10. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Rica ederim dostum , ayrıca growht hormonunu arttırmak için sağlam ağırlık çalış bacak ve sırt gibi büyük kas gruplarını çalıştırmaya önem ver, iyi forumlar dostum..

11. Desolator

Desolator Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ederim eskiden fenerbahçede kürek yapmışlığım var alt yapım sağlam sayılır özellikle bacak konusunda ve bacak çalışmayıda severim şuanlık bacak en önemli şey hatta benim için testosteron salgılanımı ve büyüme hormonu açısından dediğiniz gibi. Tekrardan teşekkürler.

12. avcy

avcy Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    şu an ne dersem diyim senin için bişey değişmeyeceğinin farkındayım ama kardeşim boyunun uzunluğuna kısalığına asla takılma,herzaman kendini sev,kendine bak maddi durumun elverdiği ölçüde kendine özen göster bunlar senin boyunun 1,95 olmasından daha çok özgüven verecek sana. bu hayata bir kez geldik,tadını çıkaralım.

13. Desolator

Desolator Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Orası öyle hocam çok büyük bi takıntı haline getirmedim hiçbir zaman çokda kısa görmuyorum kendimi ama elimizde bi 5 10 cm uzama imkanımız varsa yaşım çokta geçmeden değerlendirmek istiyorum açıkcası.Tavsiyeniz için teşekkür ederim yinede.

Sayfayı Paylaş