Boy takıntım

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve EdwardKenway tarafından 13 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. EdwardKenway

EdwardKenway Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selamlar abilerim kardeşlerim ben 98 doğumluyum yani 16 yaşındayım ve şuan boyum 1.69-1.70 falan.
    Ailemde orta boyluda var uzun boyluda var her iki taraftan. Ve 1 yıl içinde boyum daha ne kadar uzar? Tahmini bir cevap verebilirmisiniz?
    Çevremdeki büyüklerim çok gençsin daha uzarsın diyorlar ama yinede endişe yapıyorum. Sizce tahmini daha ne kadar uzarım?

Ek olarak sabahları Yumurta peynir yoğurt. Zıplama gerilme hareketleri ve yatarken süt içmenin bir faydası olurmu?

2. ahmet ocak

ahmet ocak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    SİVAS
    Zıplama egzersizlerinin faydası olur ama boşa endişeleniyorsun 19-21 yaşına kadar uzaya bilirsin ben şahsen 20 yaşıma kadar sürmüştü bu süreç

3. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    boy genetik bir mevzudur aslında bu noktada senin yapman gereken iyi ve kaliteli beslenme iyi uyumak spor yapmak bu durumda genetiğinin izin verdiği noktaya kadar uzarsın ama kötü beslenir spor yapmazsan maalesef 185 diyelim boyun olacağı yerde 178 - 180 civarı olur

4. EdwardKenway

EdwardKenway Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Cevaplar için sağolun. Çok geç yatmıyorum en geç 11 sabah 7-8 arası uyanıyorum. Zıplama egzersizlerinide aklıma geldğince yapıyorum zıplıyorum. Barfiks çubuğunda asılıyorum biraz. ahmet ocak hocam yinede endişe ediyor insan biraz takıntı yapıyor :)

5. ahmet ocak

ahmet ocak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    SİVAS
    Endişe etcek bişi yok 16 yaşındaki birine göre boyun gayet normal sen düzgün beslenmene bak mümkünse bir spor aktivitesi ile ugraş sırf boyun için degil hayatını temeliyle olumlu yönde etkilicek hususlar bunlar ve en önemlisi ergenlik döneminde gelişimi baskılicak sigara alkol uyuşturucu gibi şeylerden kesinlikle uzak dur

6. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Yatarken süt icmeyi birak tamamen yanlis.daha ne kadar uzarsin net bir sey diyemem bircok etken var.gene de 1.80 i bulursan yat kalk dua et derim.

Sayfayı Paylaş