Boy Problemi

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve LegitBoss tarafından 15 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. LegitBoss

LegitBoss Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    Ben 18 yaşındayım ve boyum 1.63 bu bana büyük problem oldu günlük hayatımda kafamdan atamıyorum çünkü çoğu arkadaşım 1.70 -1.80 onların yanında küçük kalıyorum daha önce özellikle bu nedenden dolayı bir doktora gitmedim . Spora başlayalı 2 ay oldu 162 iken 163 olmuştum ilk haftalar sürekli asılma hareketleri vs yapıyordum geçenlerde 1.66 çıkmıştım çok şükür dedim yaklaşıyorum hedefim 1.70 ti bazılarının beğenmediği bir boy benim hedefimdi bugün tekrar boyumu ölçtüğümde 1.63 çıktı o hayal kırıklığını anlatamam zaten sporda da olduğum yerde duruyordum 63 kiloyum ama bu kilo her yere yayılmamış sadece üst beden ve göbekte birikmiş ama kolum büyüdü tek başarım bu . Çevremdekiler ikiye ayrılmış durumda bazıları daha fazla uzamassın en fazla 1-2cm diyo bazılarıda 21 e kadar uzayabilirsin ve rahatca 1.70 olursun diyolar herşeyin başı inanmak ben inanarak başladım ve inancım köreldi 3 yıl önce lösemi tedavisi gördüm kemoterapi aldım sizce bu benim gelişmemi etkilemiş olabilir mi ? Büyük bir boşluktayım kendimi hayattan soyutladım belkide herşey mükemmeliyetçi yaklaşımlarım yüzündendir çok kolay pes edecek insan değilim ama artık pes ettim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    2009 yılında 14 yaşındayken 154 boyum vardı. 2010'da 165, 2012 yılında 169 şuan 22 yaşındayım 172 dahada uzamaz. Ailenin boyuna bakarak genel olarak ölçebilirsin. Benim annem ve babam 165'ler. Çokta takmamak gerek çünkü elden gelen bir şey yok.

3. LegitBoss

LegitBoss Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    Yok kardesim ben taktım , endokrine randevu alıcam baya geciktim randevu almak için neymiş ne değilmiş bir öğreneyim içim rahat etsin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. LegitBoss

LegitBoss Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    Ayriyetten , boyum için Egzersiz yapmaya çalışıyorum elimden geldiğince etkili olan bildiğiniz şeyler varsa lütfen paylaşın

5. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    Takman veya takmaman bir şeyi değiştirmiyor dostum. Tek yapabileceğin iyi bir beslenme günde 8 saat aralıksız uyku ve spor yapman bunlar illaki 3-4 cm etkili olacaktır.

6. LegitBoss

LegitBoss Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    Sağol kardesim

Beğen butonunu kullanınız. Boş mesaj yazmayınız.

Son düzenleyen: Moderatör: 17 Ekim 2016
  7. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Forumun tek konusu boy anasini satayim..koca vucut gelistirme forumunun hali icler acisi...yoneticiler
    De mudahale etmiyor sasiriyorum...yuzlerce cevao yazilfi birsey yaoamazsinjz. Boyunuz neyse o olacak b eyahu...

Rahatsız olduğunuz mesajları raporlayınız. Polemik çıkaracak mesajlar yazmayınız.
    5 ceza puanı aldınız.

mcyaralıbodyci, stefan35, Gannicus ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  8. LegitBoss

LegitBoss Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    Bu derdi çekmeyen , başına gelmeyen anlayamaz . Kardesim dokunuyosa eğer böyle başlıklar içeriğe bakmayacaksın ! Senin gibi birinin görüşüne ihtiyaç duymazlar kaldı ki sen daha alt kategorileri çözememişsin heralde vücut geliştirme ayrı yerde sen dertleşme başlığı altındaki konuları okuyosun . Gücüne mi gidiyo anlamıyorum böyle düşüncesiz yobaz insanları tabiri caizse bizim derdimiz sizi mi geriyo ? Anlayamadım benim açtığım şeylere iyi yada kötü bir görüş bildirmezsen sevinirim flood yapıyorsun sadece vücut geliştirmeyide bahane ettin ya ne diyim sana o başlığa girsen istediğin konular vs çıkacak ama aranıyorsan bilemicem ve ayriyetten SANANE BENİM BOYUMDAN SA-NA-NEEEE!!!!!

Konu dışı, polemik çıkaracak mesaj yazmayınız.
    5 ceza puanı aldınız.

9. pargali

pargali Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Benim boyum da 1.60
    Kendimi bildim bileli hiç bir gün boy sorunumu aklımdan atamadım. Çünkü hep karşımdaydı. Hep vardı. Hep köstek oldu. Şimdi bazıları geliyor şükredin daha kötüleri var eliniz ayağınız tutuyor geyiği yapıyorlar. Evet buna da şükür ama bunun zorluğunu YA ŞA MA YAN Bİ LE MEZ. Bu kadar basit. Gelip burada 1.70 1.80 boylu arkadaşlar sizin ki de sorun mu yavv demesi o kadar kolay ki. Asıl siz halinize şükredin ki insan yerine koyuluyorsunuz. Sırf şu boyum yüzünden öyle saçma olaylar yaşadım öyle alay konusu oldum ki. Yok yani yok anlatmakla bitmez.

Darkmoon53 ve LegitBoss bunu beğendi.
  10. LegitBoss

LegitBoss Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    davulun sesi uzaktan hoş gelirmiş böyle insanlar her zaman bizim durumumuzdaki kişilerin karşısına çıkar önemli olan bizim aldırmamamız hayatımıza devam etmemiz . Beyin fonksiyonları işlevselliğini yitirmiş insanların düşünme gibi bir insan özelliğini kullanmadan ortaya attığı saçma salak her şeyi takarsak ooooo sonu gelmez o bile düşünmüyo sonuçta ne dediğini biz niye düşünelim kaldıki böyle bir konuya olumsuz yorum yapılmaz . öleceği doktorlar tarafından kesinleştirilen insanlar yaşıyo bazen görüyoruz bu demek oluyor ki hiçbirşeyden ümit kesilmez insanlar her zaman konuşur ağızları torba değilki büzesin araba alsan illa gösteriş yapacak derler almasan o parayı mezara götürecek derler yani insanlar her halukarda konuşur .Önemli olan insancıl olmak boyumuzu problem etmemizin çıkış noktasıda bura .

pargali bunu beğendi.
  11. mcyaralıbodyci

mcyaralıbodyci Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Kardeşim 1.60 sanız dünyanın sonu değil.Benim tanıdığım bir ton 160 ve daha da kısa insan var ama hepside normal hayat yaşadı kardeşim.Kendinizi geliştirin ve hayatta ne ile gelmişseniz onu bulun ve sonuna kadar onu geliştirin.Gerisini S......RRR edin .Takmayın böyle şeylere benim okulunda 185 adama bile kısa diyorlar 160adama da kısa diyorlar tamamen bu insanların kategörize şeklidir.Uzun boylu diyince ooooo başkasına diyince sen kısa boylusun diyince bana hakaret ediyor diye düşünmeyin alınmayın bana da orta boylusun diyorlar 1.75im bu tamamen bu insanları tarif ederken kullanılan katagorize biçimidir
    Yani gardaşlarım takmayın ve bu sporda ilerleyince diğer insanlarda daha hızlı ilerleyecek siniz dezavantaj gördüğünüz şeyi avantaja çevirin iyi sporlar.

Son düzenleme: 20 Haziran 2017

Sayfayı Paylaş