Boy Meselesi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Psycho21 tarafından 7 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

185'i geçer miyim ?

1. Tabi ki

33,3%
  2. Zor ama 180'i kesin görürsün

66,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Psycho21

Psycho21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar çok merak ettiğim bir konuda fikir almak istiyorum. Şuan 16 yaşındayım ve boyum 178 çocukluğumdan beri hiç birden hop diye uzamadım yavaş ama emin adımlarla gidiyor kısacası. Bu işler biraz genetiğe falan bakıyormuş galiba sorum şu babamın boyu 182 ve annemin boyu 164 benim 185'i geçme imkanım var mı gelişimim bittiğinde ? Tabi ki güzel beslenme uyku spor ile birlikte.(KickBox ile uğraşıyorum uzunca bir sürede uğraşacak gibi duruyorum)

2. KassızAdam

KassızAdam Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Wushu Sanda
    Kardeş olabilir de olmayadabilir.Bunu biz bilemeyiz.Senin yapman gereken düzenli uyku,sağlam beslenme ve spor.

3. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Allah bilir.

4. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    bilmiyorum doğru mu ama genelde benim kişilerde gördüğüm sakallar çıktıktan sonra uzama duruyor ya da çok yavaşlıyor diye düşünüyorum benim kuzen 12 yaşında 1.80 di ve sakalları vardı şimdi 17 yaşında hala 1.80 ben 12 yaşında 1.52 idim şimdi 15 im bende 1.80 im onu geçicekmişim gibi duruyor tabi askerde uzayanlarda var sen elinden geleni yap gerisini Allah bilir

5. undencem

undencem Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    185 cm olunca ne olcan ? Iskeleye direk mi olcan ? Kitap oku , genel kulturunu gelistir , sosyallesmeye calis. Boy moy hikaye. Basketbolcu voleybolcu degilsen uzun boy sikintidir. Uzun boylularda çok anatomik ortopedik sorunlar oluyor

Sayfayı Paylaş