Boy kompleksim!!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Irving01 tarafından 6 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Irving01

Irving01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Boyum 177, 17ye yeni bastım arkadaşlar konuyu birkaç kez açtım ama cevap alamadığım için sildim. Lütfen trole almayın ciddiyim arkadaşlarımın yanında kompleks yaşıyorum boyum yeterince uzun değil diye kompleksimi nasıl yenebilirim. Eskiden uzun sayılabilecek boydaydım yaşıtlarıma göre. Şimdi ise kısa kalıyorum ve bu durum özgüvenimi zedeliyor boyumu nasıl uzatırım arkadaşlar lütfen yardım edin

2. Irving01

Irving01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Boyum 177, 17ye yeni bastım arkadaşlar konuyu birkaç kez açtım ama cevap alamadığım için sildim. Lütfen trole almayın ciddiyim arkadaşlarımın yanında kompleks yaşıyorum boyum yeterince uzun değil diye kompleksimi nasıl yenebilirim. Eskiden uzun sayılabilecek boydaydım yaşıtlarıma göre. Şimdi ise kısa kalıyorum ve bu durum özgüvenimi zedeliyor boyumu nasıl uzatırım arkadaşlar lütfen yardım edin

3. bulkyfighter

bulkyfighter Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Geçenlerde bir profesor bir TV programında belirttiğin yaşlarda çinko takviyesinin boy için önemli olduğunu belirtmişti. Ve süt içilmemesini tavsiye etmişti yanlış hatırlamıyorsam çinko emilimini ve yararlılığın azalttığı için. Birde kalsiyum içeren zinc'leri önermiyordu. ZMA ve tek başına çinko'yu bir araştır derim. https://www.vitaminler.com/ burada birkaç ürün var. Doktoruna da danışmanı tavsiye ederim değerlerini bir ölçtürebilirsin ne eksiklerin var görmek açısından.

4. likev1

likev1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    bende 17'ye 1 ay sonra gireceğim boyum 168. Sıkıntı olan boyum değil, babamın 190 olmasına rağmen benim 168 olmam. saygılar.

5. bulkyfighter

bulkyfighter Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Doktora giderek eksiklerini kontrol ettirebilirsin. Yukarıda da belirttiğim gibi çinko ve boy uzaması arasında tv'lerden aklımda kalan bir ilişki var bunu da araştırabilirsin.

6. likev1

likev1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Bir kaç ay önce gittim 2 değer dışında diğerleri normal dedi. o 2 değer de boyu doğrudan etkileyecek şeyler değil. Umudum 17 yaşından sonra boy atan insanları araştırmakla oluşuyor ancak benim sakallarda seyrek de olsa 2-3 hafta da bir traşlık konumda.

7. Coolumsu

Coolumsu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    12
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Gerçekten ortalamaya göre kısasın. Kendini severek ve kabullenerek ancak bunu aşabilirsin.

8. OgulcanPekiyi

OgulcanPekiyi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Boy teferruat önemli olan vücut yapın vücudunu şekillendirdikden sonra boyun bir anlamı yok :)

9. eureka

eureka Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    21 yaşındayım aynı boy'dayız bende 18 19 da çok taktım bu boy mevzusunu okuyacaksan okuma derdi, iğrenç eğitim sistemi çalışacaksan aile geçindirme telaşı, işten memnun olma durumu vs seveceğin hoşlanacağın kızlar ve ilgi duyduğun milyon tane şey o kadar çok beynini kurcalacayak ki boy u düşünmeyeceksin bile kaldı ki daha yeni 17sin :D çok ağırlık altına girmediysen epifizlerin açıktır boyunun da uzama ihtimali var ve boyun daha doğrusu boyumuz :D çok kısa değil ortalamanın altı değil tam olarak ortalama

1.77 boyu olan adamla boy, kısalık dalgası geçilmez ben bunu hiç yaşamadım kaldı ki üniversite okuyorum ve gördüğüm en uzun boylu insanları hep burda gördüm ancak spor yaparsam nasıl bi şekle sahip olurum diye düşünür öyle bozarsın kafayı konu bf de açıldığından sanırım böyle bozdun
    Senin gibi bende 12 yaşındayken 1.72-73 olup sınıftakilerden uzun gözükürken bu boyu fazla aşamayınca takılmıştım boy mevzusuna yani kendini kötü hissetmeni daha doğrusu kısa hissetmeni anlıyorum birde ailemde de en uzun bendim pek boy ölçmediğimden 180-85 arası falan sanıyodum kendimi bide benim halimi düşün :D
    Şuan boy takıntım yok da burun kırık burna sardım mesela :D olayın TAKINTI olduğunu anla diye yazıyorum bunları. Kompleksinin santimlerden değil beyninde geçenlerden, BEYNİNE GEÇİRİLENLERDEN olduğunu kavraman gerek hadi kolay gelsin :D

Sayfayı Paylaş