Boy hakkında bir sorum var yardımcı olursanız çok sevinirim

Konusu 'Test Alanı' forumundadır ve xpsıkoz tarafından 30 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. xpsıkoz

xpsıkoz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle merhabalar abiler,kardeşler iyi cumartesiler ben 13 yaşındayım 14 yaşına gireceğim abiler benim boy 1.70 cm ( ayakkabısız çıplak ayak ) ayakkabı giyince 175 cm oluyor kilom da 80 evet biliyorum kilom çok fazla ancak vücuduma kilolar dengeli bir şekilde dağılmış 2 metre önümden göbeğim gitmiyor. Fotoğrafımı atacağım zaten. Abiler ben boyum kaç olur daha fazla uzar mı merak ediyorum sülalemin boyundan başlayayım, Baba: 1.73 cm Anne: 1.65 cm - Amcalar: 175-176 falan Dayı: O da aynı 173-175 arası. Babamın babası : 170-175 arası Annemin babası: 175-177 falan vardır. Beni babamın akrabalarından olan Yaman diye bir abiye benzetiyorlar kendisi 2 metrenin üstündeymiş bir de anneannemin kardeşi var ona benzetiyorlar o da 180 falan aç kalmıyorum besleniyorum dumbell kaldırıyorum haraketliyim benim boyum 175'in üstüne çıkar mı abiler dinlediğiniz için teşekkür ederim cevaplarınızı bekliyorum iyi sporlar dilerim. dimdikdur.jpg

2. Hasretim38

Hasretim38 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba kardesim aile fertlerinin boylari gayet iyi seninde daha 14 yasinda olmana ragmen 1.70 boyunda olman cok cok iyi. Erkekler yaklasik 20 yasina kadar buyume gosteriyor 1.80e cikacagini dusunuyorum. Boy isini fazla kafaya takma zamani geldiginde sen bile sasiracaksin.dumbell konusuna gelirsek biraz arastir derim hareketleri dogru yapmaya ozen goster onemli olan agir calismak degil dogru yapmaktir...iyi gunler

xpsıkoz bunu beğendi.
  3. xpsıkoz

xpsıkoz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Çok teşekkür ederim abi beni aydınlattığın için iyi sporlar dilerim iyi günler @Hasretim38

4. Agent47

Agent47 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    İlerde boya hiç takılmayacaksın emin ol. Daha gençsin uzarsın merak etme. Kendine bakmanı ve geleceğine yatırım yapmanı tavsiye ederim

dembaba28 bunu beğendi.
  5. dembaba28

dembaba28 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Daha 14 yaşına girememişsin boyunumu düşünüyorsun Allah aşkına. Bu arada dumbell kaldırıyorum basket oynuyorum yüzüyorum besleniyorum süt içiyorum falan bunların hepsi palavra. Kendimden örnek vereyim 15 yaşındayken 6 ay yüzdüm fakat 1 cm oynamadı (şuan 17 yaşım boy 178). Bizim okulda bir çocuk var 14 yaşında boyu 1.95, başka bir çocuk o da 14 yaşında boyu 1.50. Ronaldo'nun 18 yaşında 1.81 boyu olduğu söylenir ondan sonra 6 cm atmış düşün. Pau Gasol diye basketbolcu var 19 yaşından sonra 16 cm boy atmış adam.Sergi Ilıcevic 18 yaşında 1.85'miş, 20 yaşı bittiğinde 2.25 olmuş.Böyle sana 150 tane örnek sayarım. Uzun lafın kısası genetikte olduğu kadar uzarsın, uzaması 14 yaşında duran da var 24 yaşında duranda.
    --- Mesaj birleştirildi, 31 Mart 2019 ---
    aynen öyle, yok estetik görüneyim yok güçlü olayım falan saçma şeyler. Bu devirde para etmiyor bunlar. Geleceğe yatırım yapmak en iyisi

Militan_Mavisi bunu beğendi.
  6. Ggwp

Ggwp Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba forumda aradim fakat bbüyüme hormonu hakkinda bir konu bulamadim sanirim buraya yazmam cokta yanlis olmam ben buyume hormonu hakkinda yardim iatiyicektim eğer kullanan varsa ve bilgilendirirse cok mutlu olurum
    Kafamda birkac soru var oncelikle yas 19 boy 1.65 kilo 55 ben boyum biraz kisa oldugunu dusunuyorum ve kilo almadada soeunum var ayni zamanda cinsel olarakta isteksiz hissediyorum bazen masturbasyon yapmak icin kendimi zorluyorum cunku istek duymuyorum genede psikolojik olarak sanki bunu yapmazsam normal.bir erkek olamazmisim gibi hissediyorum neyse asil konu su: yarin hastanede endokrinolojide hormon testi yaptiricam fakat eger yetersiz cikarsa bunun alimini devlet karsilar mi yada karsilamazsa ben kendi imkanlarimla nereden nasil alabilirim fiyati ortalama ne kadardir ve kullanan varsa etkisini gordumu tesekkurler simdiden

7. Agent47

Agent47 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Doktor tedavin için gerekli diyip reçetelerse sigorta karşılar diye düşünüyorum. Net bi bilgim yok açıkçası.

8. samettuna1525

samettuna1525 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Doğan çocuklar babalarından 1 karış uzun yada kısa olur yaşında daha 14 yani bi 180 olursun ben 17 yaş boy 185 14 yaşımda boyum 175 di

9. Chuck94

Chuck94 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Ben o yaşta 1.75 80 küsür kiloydum şuan 16 yaşındayım boyum 1.90 kilo 105. Aile fertlerim de seninkiler gibi. Bol bol yoğurt ve süt ürünü tüket tavsiyem.

Son düzenleme: 3 Haziran 2020
  10. LeperMessiah

LeperMessiah Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Babam 168 ben 190'ım,arkadaşımın babası 190 çocuk 165.O iş sadece babanın boyuyla olmaz

11. ahmet377

ahmet377 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    valla genetikle alakalı önceden hızlı uzayıp bize göre uzun olup sonradan boyu kısa kalan arkadaşlarım oldu çok

12. samettuna1525

samettuna1525 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kardeşim artık kimse doğal beslenmiyo ondan hormonal bozukluklar oluyor bir bakiyosun bu adam 190 olur diyosun 170 de kaliyo kimine bu uzamaz diyosun bir anda 190 oluyor

13. Chuck94

Chuck94 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Dayı ve anne unsuru da önemli. Baba tarafında 1 tane uzun yok ama ben dayıma çekmişim boyum uzun.

Sayfayı Paylaş