Boy hakkında bir sorum var cevaplarsanız çok sevinirim

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve xpsıkoz tarafından 30 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. xpsıkoz

xpsıkoz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle merhabalar abiler,kardeşler iyi cumartesiler ben 13 yaşındayım 14 yaşına gireceğim abiler benim boy 1.70 cm ( ayakkabısız çıplak ayak ) ayakkabı giyince 175 cm oluyor kilom da 80 evet biliyorum kilom çok fazla ancak vücuduma kilolar dengeli bir şekilde dağılmış 2 metre önümden göbeğim gitmiyor. Fotoğrafımı atacağım zaten. Abiler ben boyum kaç olur daha fazla uzar mı merak ediyorum sülalemin boyundan başlayayım, Baba: 1.73 cm Anne: 1.65 cm - Amcalar: 175-176 falan Dayı: O da aynı 173-175 arası. Babamın babası : 170-175 arası Annemin babası: 175-177 falan vardır. Beni babamın akrabalarından olan Yaman diye bir abiye benzetiyorlar kendisi 2 metrenin üstündeymiş bir de anneannemin kardeşi var ona benzetiyorlar o da 180 falan aç kalmıyorum besleniyorum dumbell kaldırıyorum haraketliyim benim boyum 175'in üstüne çıkar mı abiler dinlediğiniz için teşekkür ederim cevaplarınızı bekliyorum iyi sporlar dilerim.

Ekli Dosyalar:

2. DemonKiller

DemonKiller Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    20'li yaşlara kadar boyun uzar ama boy uzaması %75 genetiktir.Buna ek olarak esneme hareketleri yapabilirsin.

3. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    14 yaşında 170 isen 190 potansiyelin de var. Ancak benim ortaokul ve lisede bazı arkadaşlarım uzun başladı. Ancak lise 1,2 den sonra uzamayanlar da oldu. Adamlar 170 lerde kaldı yani.. Ergenliğe giriş zamanı ve kemik yaşı önemli yani. Endokronolijiye gidip el grafisinden tespit edebiliyorlar

Bu arada korkma spor yapmak veya ağırlık kaldırmak boyunu kısaltmaz veya uzamasını engellemez

xpsıkoz bunu beğendi.
  4. xpsıkoz

xpsıkoz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Çok teşekkür ederim ağabey. İnşallah bi 180'i geçerim.

Sayfayı Paylaş