Boy 168 yaş 20 yardım !

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve FrhtKrksz tarafından 13 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. FrhtKrksz

FrhtKrksz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir kiraz
    Merhaba arkadaşlar boy 168 kilo 70 yaş 1995.04 yani 4 ay sonra 20 yaşına girecem boyum hala küçük kas durumum iyi gittiğim salonda öğretmenler, arkadaşlar daha enine genişleme hoş durmuyo diyorlar. Bu yaştan sonra uzayacağımı düşünmüyorum motivasyon sıfır oldu. Psikolojim bozuldu dün akşam sinirden aglamaktan gözlerim balon gibi oldu bana bi tavsiye verin.

2. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Herhangi bir konuda kendini yetersiz hissediyor musun?

3. FrhtKrksz

FrhtKrksz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir kiraz
    Abi boyum kısa olduğu için görüntüde eksiklik hissediyorum 175 olsam istediğin kadar bas görüntüyü bozmaz ama benim fazla kanat filan çalışmamam lazım bodur gösterecek abi. Birde ufak boylu olmak özgüven sorunu yapıyo bende. Bu konuyu burada paylaşmam bile beni bi nebze rahatlattı abi.

4. ronaldooooooo

ronaldooooooo Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Resim atabilitmisin bakalim nasil duruyor vucut?

5. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Uzun boy bir erkek için çok önemli bir konu, bunu inkar eden farkında olmadan kompleks sahibi olduğunu ortaya koyar. Lakin aynı zamanda, kısa boylu insanların kötü hissetmesine sebep olacak cümleler kuran insanlar da kompleks sahibidir, ya uzun boydan başka bir artıları yoktur, ya da egoları boylarından da uzundur. Bunları söyleme sebebim şu, belli ki etrafında bu tip insanlardan bulunuyor. Tavsiyem kimsenin egosuna yem olmaman, çünkü boy bizim elimizde olan bir argüman değil, önemli olan senin elinde olan konularda ne durumda olduğun. Hiçbir konuda boy kısalığından kaybetmeyeceğine, eğer kaybedersen, özgüven ve başka konularda ki yeterli azmi gösterememiş olmandan dolayı kaybedeceğine emin olabilirsin.

6. FrhtKrksz

FrhtKrksz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir kiraz
    şimdi telefondan yazdığım için atamıyorum sonra atayım.
    --- Mesaj birleştirildi, 13 Ocak 2015 ---
    evet abi bi tane beden hocası var adam bende 5 cm filan büyük güzel durmuyo filan diyo canımı sıkıyo dediğin gibi abi takmamaya çalışıcan ilginiz için teşekkürler abi.

Sayfayı Paylaş