Bokstan Nasıl Kazanç Sağlarım ve Ne Gibi Katkısı Olur

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Arveless tarafından 16 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Arveless

Arveless Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle Selamun Aleyküm abilerim kardeşlerim ben 5-6 aydır boks yapıyorum ama 1-2 aydır hocamın bırakması nedeniyle bende kulübsüz kaldım en yakın sürede başlıcam tekrarda şimdi gelelim asıl konuya ben 1,5 yıl vücut geliştirme yaptım ve hiç bi sonuç alamadım bende çok şaşkınım bu konuya 67 kiloyken bıraktım kolumda 33 tü yani siz düşünün hiç gelişemedim genetikmidir artık bilmiyorum sonra bıraktım zaten küçüklükten beri boksu severim dedim boksa başlıyım para kazanırım hem ilerde felan milli olurum hiç olmadı dedim yani asıl sorum nasıl para kazanılır profesyonelde dövüşen iyi sporcular dehşet para kazanıyolar nasıl yapıyolar yani bunu bide onur şipal önder şipal abilerimiz var bunlarda gerçekten iyi boksörler ama neden para kazanamıyolar onur abinin 27 kez Türkiye şampiyonluğu var bu işten para kazanılırmı bana yardımcı olursanız sevinirim bide antrenmanlara ek olarak neler yapmalıyım teşekkürler.
    Yaş 16 boy 170 kilo 65-66

2. Muharremp08

Muharremp08 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Bence tum is antrenorune bagli. Cevresi varsa organizatorlere tanitir , 1-2 maca cikartir. Kesfedilirsen devam edersin. Baska ne olabilir

UZİKONİGRASSE bunu beğendi.
  3. bordo14

bordo14 Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    Kardeş Türkiye'de boks dan bir halt olmaz.onun yeri ABD.sorunu okurken dedim ahanda hayal perest bir ergen.ciktti da.oyle 6 ay boks yapıda kimse bu işten para kazanmaz ancak maça çıkar amatör maçlara.senin bu isten para kazanman için hayatını boksa adaman gerek.kendini tanitman gerek bunlar da para ve emek ister.

4. Arveless

Arveless Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    vet
    evet dediğin doğru benimde yapmak istediğim bu hayatımı adamak istiyorum malum ülkemizde spor sadece futbol ve basketbol 18 yaşımda greencard başvurusu yapmak istiyorum zaten abd de boks eğitimi almak için ama bu yaştada bişeyler yapmak istiyorum kendimi geliştirmem lazım

5. bordo14

bordo14 Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    Para lazım öyle bin iki bin değil 100 bin TL'den fazla paran olacak.sonunda isteğine kavusamama durumu da var

Arveless bunu beğendi.
  6. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Ağzı olan konuşuyor, sen inanıp kendini verdikten sonra tabiki olur ben sana kolay demiyorum hayalperest degiliz ama imkansızda degil paraya ihtiyacin yok senin yetenek hirs azim cevresi olan bir hoca yetenekli de olucak ayni zamanda ve sans ama kendini bu ise adaman lazim :)

Darksafir2 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş