Boksmu Vücut Geliştirme mi?

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Arveless tarafından 11 Mart 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Arveless

Arveless Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle Selamın Aleyküm ben 1 buçuk yıldır vücut geliştirme yapıyorum ve adam gibi de bi verim alamadım şimdi de boksa başlamayı düşünüyorum yaşım 16 boksun önü açık vücut geliştirmeye nazaran en azından adam gibi bi para kazanabiliyosun veya bi maça felan çıkıyosun vücut geliştirme çok fazla cebini yiyiyor vücut geliştirmeden çok soğudum hiç verim alamadım 1 uçuk yıl boyunca düzenli gittim düzenli beslenmeye çalıştım

2. M_JaiWhite

M_JaiWhite Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    1 buçuk sene düzenli çalıştım verim alamadım demişsin. Ben daha 3 aydır gidiyorum ilk iki ay gelişme göremeyince direk program ve beslenme düzenimi değiştirdim şuan daha iyi hissediyorum. Sen hem gelişmeyip hem program ve beslenmende değişim yapmadıysan bence düzenli yapıyorum dememelisin.

3. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    saçma bir soru vücut geliştirmede daha güçlü ve daha iyi bir vücuda sahip olursun boksta kondisyon el göz koordinasyonu teknik açıdan daha iyi olursun

Burak Sertman bunu beğendi.
  4. Burak Sertman

Burak Sertman Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    kesinlikle katılıyorum, 1,5 senedir yapıp verim almamanı düşünmen biraz geç olmuş sanırım.

5. Hasretim38

Hasretim38 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Farkli spor dallari amacin dovusmeyi ogrenmekse boks, vucut yapayim gorunusum guzel olsun diyorsan vg.
    1.5 yilda ilerleme kaydedemediysende birseylerin yanlis oldugunu cok gec fark etmissin.

6. Arveless

Arveless Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Herkese cevapları için çok teşekkür ederim ben vücut geliştirme hakkında çok fazla araştırma yaptım ve çok fazlada bilgi edindim beslenme programı ve antrenman programımı da değiştirdim 2-3 ayda bir ama verim alamıyorum

Sayfayı Paylaş