Boks'a başlayacağım.Şuan zayıfım ama.

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve body52 tarafından 27 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. body52

body52 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ordu
    Arkadaşlar ben boksa başlamak istiyorum.Zevk duyduğum bir dövüş dalı.Şuan 180 boyunda 72 kilodayım.Herkes ideal kilodasın diyor ama kolları ince gibi.O yüzden boks'tan önce hacim yapmak için body ye başlamayı düşündüm.Biraz yağlanmak birazda kas yapmak istiyorum kol omuz bölgesinde.Kısa bir süre içinde yapmam gerek bunları.5-6 ay gibi bir süre içinde 80-85 kg ye ulaşmak istiyorum.3.ay başında da duruma göre supplement alacağım.Yardımcı olursanız sevinirim

2. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    şimdi zayıfım falan demişsin de o kadar zayıf değilsin aslında ama kesinlikle kilo alman gerekiyor. Ayrıca senin istediğin kol omuz bölgesindeki kaslarda zamanını baya bir alır gibi özellikle de kol

3. TemelReiss

TemelReiss Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Hacim kütle dezavantaj çok hızlı olman için birazda zayıf olman lazım o tv de izlediğin boksörlere bakma sen sende Zaman'la öyle olacan. Hiç düşünme direk başla

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Anthony Joshua ya bakın, Bodycilere taş çıkartacak bir fiziği var. O kas yapısı ile nasıl bu kadar hızlı anlayamıyorum.
    Neyse, istisna diyelim ona:)

5. kasılamayanadam

kasılamayanadam Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    benim yaş 18 boy 171 kilo 51 omuz ve kollarım zayıf bacaklarım kaslı karın kasım yok yağ oranım yüzde 10 şınav fazla çekemiyorum ama barfiks çekebiliyorum nizami sizce direk böyle başlamalı mıyım boks a

6. TemelReiss

TemelReiss Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Soru vardır insan bilmez öğrenir soru vardır çok saçmadır cevaplanmaz bile. Kardeş bahane arıyorsan başlama evet biraz zayıfmışsın o Kiloyla ne kadar kas bekliyorsun boksa başlayınca spor yaptıkça beslendikçe kasın kuvvetin artacak ne bekliyorsun ya sev yada vazgeç :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. kasılamayanadam

kasılamayanadam Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yok ben tam tersi başlamak istiyorum direk ama arkadaslar cok zayifsin felan dediler tereddut ettim ama baslayacagim seversem inşAllah birakmam hic

8. DjPtoo

DjPtoo Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul Beylikdüzü
    Zayıfım şişkoyum cartım curtum bahane bahane bahane seviyorsan başla sevmiyorsan burada konu açmaya bile gerek yok panpa :))

Sayfayı Paylaş