Boks'a başladım, hızlı kilo vermek istiyorum yardım eder misiniz?

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve f0ger tarafından 21 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. f0ger

f0ger Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    boksa yeni başladım antremanları kaçırmıyorum 1 haftadır hiç yorulmadan bıkmadan yapıyorum ve çok hevesliyim. 3 gün gidiyorum normal olarak, bunlar dışında dinlenme günlerinde 30 şınav 30 mekik çekiyorum az biliyorum ama hiçte yapmayabilirdim de. şuanda 70 kiloyum, boyum 1.72 16 yaşındayım. göbeğim,bel çevrem ve göğüslerim fazlasıyla büyük. hızlıca kilo vermek istiyorum bu yüzden ekstra koşu yapmayı planlıyorum. hazır yazdayken ve koşu parkları bulunuyorken yakınımda ne zamanlarda kaç saat kaç aralıklarla koşabilirim? dinlenme günlerimde ne kadar şınav,mekik vs.. antrenman yapmalıyım? teşekkür ederim.

2. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Ben sıkı diyete başladıktan sonra yağlarım eridi bunu belirteyim öncelikle. Diyetten sonra göğüs yanları sonra göğüs sonra mide taraflarındaki birikintiler gitti şuanda bel ve alt karından gidiyor üst karın zaten gitmiş. Sırayla gidecek tüm yağlarından sen sadece diyet ve sporu tam yap anterman olmadıgı günler sabah aç karna erkenden biraz koş günde 3-4 lt suyunu iç zaten istemeden bile kilo vericeksin kiloyu geçtim yağdan vericeksin çünkü yağ yakma makinesi olacaksın. Ayrıca 70 kilo iyi ama yağlısın anladım seni ben 94 ten 83e düştüm 6 ayda sağlıklı bir şekilde verdim ama yağlarım son 1 aydır diyetteyim ancak o şekilde gitti.

3. Muharremp08

Muharremp08 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Yagli yiyeceklerden vazgec. Sik sik ip atla. 30 dakika kosmakla 10 dakika ip atlamak ayni diyorlar. Ve karbonhidrat iceren seylerden de az tuket. Rahat kilo verirsin

4. Toma Muzahfer

Toma Muzahfer Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Dostum merak etdim hangi diyeti uyguluyosun?

5. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Dostum şunun bunun diye bir diyetim yok . Sadece hayatıma göre planladım mesela staja gidiyorum o günlerde staja haşlama pala pirinç ve tavuk göğsü götürüyorum akşam sebze yulaf ezmesi olmadı kepekli makarna yiyorum. Sabah yumurta biraz çavdar felan öyle öğrenciyim yediğim şeyler aynı ama sağlıklı şeyler yiyoırum sağlıksız hiçbirşey yok ve şeker içeren hiçbirşey içecek yok sadece su var.

Sayfayı Paylaş