Boks ve çevik vucudun gelişmesi

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve swcos tarafından 15 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. swcos

swcos Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Öncelikle merhaba arkadaşlar. Yanlışım varsa düzeltin. Boksta çevik, kıvrak ve hızlı bir vucudun olabilmesi için vucudun fazla kaslı olmaması ve çok azda olsa hafiften yağlı olması gerek diye biliyorum. Şimdi benim vucudum çok zayıf yani et desen yok kas desen var ama çok çok az. Yani yoğunluk ve kütle olarak az ama bölgesel olarak var.

Benim güçlenmem ve vucudumu doldurmam gerekli bunun için ne yapabilirim? Bana bunun için amatör bir crossfit programı varsa verebilir misiniz? Evde, salonda yapabileceğim. Ağırlık deseniz çok kullanma imkanım yok ama 10-25kg arası plakalar var omuz şeyi var bir kaç alet var yani

2. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    boksta kaslı olmak ya da olmamak ifade etmez bu adam eski ağırsiklet dünya şampiyonu (Tyson Fury 25 maç 25 galibiyet ) adamdaki göbek bizim mahalledeki okey oynayan dayılarda yok şuanki dünya şampiyonu Antony Joshua googledan aratabilirsin adamdaki kas bodybuilderlarda yok yani kaslı olmak ya da olmamak bir şey ifade etmez ama çoğu dövüşçü kaslı ve fit bir vücuda sahiptir

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş