Boks Sürekli Kaçan Rakip

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve RamazanQs tarafından 3 Aralık 2021 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. RamazanQs

RamazanQs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar hobi olarak boks yapıyorum bir arkadaşım düzenli olarak haftada 3 4 gün antrenman ve antrenman maçları yapıyoruz ama arkadaşım ben 1 adım yaklaşsam 2 adım geri kaçıyor artık öyle bir durum aldı ki ben koşuyorum o kaçıyor o derece çok geniş bir alanda antreman yaptığımız için köşeye sıkıştırmam pek mümkün olmuyor köşeye sıkıştırdığım sürece sağlam yumruklar atabiliyorum ama diğer türlü ben eskivler atarak koşarken o yumruklar atarak kaçmaya çalışıyor bu durumda ne yapmalıyım sizce bilen arkadaşlar bir tavsiyede bulunabilir mi?

2. Logannn

Logannn Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    53
    Alanı gerçek boks ringi alanı kadar kullanın. Daha agresif ol, bir kaç yumruk yemeyi göze al zaten kaçarken çok sert vuramayacağı için riske edebilirsin, yeteri kadar yakına girdiğinde de halledersin

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    herkesin bir tarzı var ona lafım yok ama benim şahsen en sevmediğim boks tarzı..Bu konuda tarzını sevmediğim malum Muhammed Ali..kaçarak boks mu olur..izlemesi bile adamı delirtiyor..
    Prime zamanlarındaki Mike Tyson stili boks başımın tacı :)

Boksör değilim ama çok agresif rakibe ve çok kaçan rakiplere özel kombinasyon videoları instagram ve youtubeda denk geliyordum..görürsem burda da paylaşırım..

Sayfayı Paylaş