Boks-Kickbox

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Gorillaxxx tarafından 1 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    Selamlar arkadaşlar 15 yaşındayım 1 yıldır kick boxla uğraşıyorum il birinciliği ve özel bir turnuvada iller arası üçüncü oldum +69 ya da 69 kiloda dövüşüyorum boks sporunada geçmek istiyorum benim sorum kick box salonunu bırakıp evde çalışsam ve fitnessa gitsem daha iyi bir gelişim gösterebilir miyim hocam eskiden çok şampiyon çıkarmış ama bana göre artık işin parasına bakıor gibi maçlardan önce bizi iyi motive ediyor maçı iyi okuyor ama antremanlarda bize pek lapa tutmuor bize teknikleri gösterior biz kendi kendimize lapa tutuoruz aidat fiyatı 120 tl yaşım küçük olduğu için aidati bulmakta biraz zor olabiliyor bazen evde kum torbam ve ipim var bir tane göğüs yayı ve 4 kglık dumbellar var ama azmedersem evde kendime mini bir salon kurabilirim ve fitnessta kaslarımı güçlendirip hem güçlü hem iyi bir kondisyon hemde seri olabilirim diye düşünüyorum kötü tarafı ise evde tekme çalışamıyorum ve lapa tutacak biri yok siz bu konuda ne düşünüyorsunuz salon evime uzak olduğu için gidiş-dönüş ve antreman 4.30 saatimi alıyor bu derslerimide kötü etkiliyor önce salonu bırakıp bırakmamam hakkındaki düşüncelerini sonrada evde nasıl antremanlar yapabilceğimi soruyorum

Sayfayı Paylaş