Boks Kick boks Salon

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Prostagma tarafından 21 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Prostagma

Prostagma Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Ögrenci
    Arkadaslar internetten bir arastirma yaptim. Genel olarak boks ve kick boks egitimleri 1 saat suruyormus gunluk. Ve pahali. Afedersiniz ama bu 1 saatlik antrenman vucudumun yarisina yetmiyor. Daha önce gitmistim. 2 saatlik antrenmandi. Az geliyordu. Boks kick boks dedigimizde akla gelen antrenman zaten 4 5 saatlik kondusuon ve yumruk olsun agirlik olsun o antrenmanlar olur. Egitmenler kolaya mi kaciyor diye bir soru geliyor aklima.. Bunu artiran salonlat var midir? Ayrica ben Beylikduzunde baslicam yeni salona. Ama Beylikduzu n de boks salonu bulamadim. Her yer kick boks salonu. Bir bilgisi olan?

2. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    4 saatlik antremanın yararı değil, zararı olur.

3. Prostagma

Prostagma Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Ögrenci
    Benim umrumda degil yorgunluk kaslarim zarar görmesi falan. Acikcasi extrem antrenmanlar seviyorum. Ve saglam boks ve kickboxörlere baktigimizda adamlar surekli antrenman yapiyor. Adamlar bu antrenmanlara borclu basarilarini. Ha sen dersin ki sen profesyonel degilsin. Olabilir. Ama kondusyonumun yeterli oldugunu dusunuyorum. Bildigin salon var mi?

4. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    İzmirde yaşıyorum oraları pek bilmiyorum ama profesyonel sporcular steroid alıyorlar. Ayrıca, vücutlarının o ağır antremanları kaldırması için özel besleniyorlar.
    Bence 1 saat yap ama adam gibi yap. Zaten hakkını vererek 1 saat antreman yapsan yeter de artar bile. Ben de her salona gidişimde 4-5 saat antreman yapacak gücü hissederdim ama kum torbasının karşısına geçip, yarım saat yumruk ve tekme atınca, antremanım 1 saatten önce biterdi:)

Sen de dene. 1 saat hızlı ve seri şekilde ağır bir kum torbasında çalışmayı dene. 1 saat çalışamazsın.Muhtemelen erkenden pilin biter. Dinlene dinlene çalışmak ayrı. Ya da ağır ağır...Öyle daha uzun süreli çalışılır tabi.

Prostagma bunu beğendi.
  5. Prostagma

Prostagma Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Ögrenci
    Özele gidelim bence :)

Sayfayı Paylaş