Boks için kas gücünü artırma programı verebilir misiniz?

Konusu 'CrossFit ve Dayanıklılık Sporları' forumundadır ve Serhat ŞANDA tarafından 27 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Serhat ŞANDA

Serhat ŞANDA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Oncelikle herkese SelamunAleykum. Araniza 1 dakika once katildim :) . bi sorum olacak boks sporu ile ugrasiyorum. Ilk basladigim gunden bu gune kadar biraz guclendim ama istedigim gucu elde edemedim. Fitnesse gidip biraz kas yapip(fazla yapmicam) yaptigim kaslari guclendirebildigim kadar guclendirmeyi dusunuyorum. Elimden ne gelirse yaparim. Boksu cok seviyorum ileride buyuk boksor olmak en buyuk hayalim. Onun icin kas gucumu artirmak istiyorum.kas yapip sonra da Kas gucumu maximum seviyeye cikarabilecegim program atabilir misiniz bana?

2. Neobir

Neobir Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Boks antremanlarini arttir fitness olayinin sana cok faydasi olucagini sanmiyorum. Crossfit belki mantikli olabilir.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    aleykümselam..
    iş boksa gelince şu soruları sormak gerekir..
    kas gücünden kastın yumruk gücü mü, eskivler için daha dayanıklı merkez bölge ve bacak kasları mı? Öncelikle boks için sana ne gerekiyorsa o daha pratik ve ekonomik olmaz mı?

4. Serhat ŞANDA

Serhat ŞANDA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bana kas gucu ve dayaniklilik lazim. Bacaklarim dahanikli zaten. Ikisi lazim bana

5. Serhat ŞANDA

Serhat ŞANDA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Valla ben daha yeniyim isi sen daha iyi biliyordursun. Bana bu konuda yardimci olabilir misin

Sayfayı Paylaş