Boks Hacim Kazanmayı Engeller mi?

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve stan34 tarafından 29 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. stan34

stan34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba herkese, dün itibariyle boksa başladım onun oncesınde 3 ay fitness yapıyordum. Şimdi kafamda 2 soru var.

1. Boks yapınca sıkılaşırsın diyorlar yani hacim kazanmıyorsun fitness ta oldugu gibi. Belirli bir süre boks yapıp vücudu sıkılaştırdığım zaman tekrardan fitness'a başlasam gelişmemde yavaşlık olurmu kaslar sıkılaştığı için?

2.Boks haftada 3 gün ve bende o günler protein tozu kullansam ayriyetten 2 günde evde mekik barfiks çekerken protein tozu kullansam zararı olurmu? veya etkisi?

sorularımın ikiside çok önemli cevap anlaşılır biçimde cevap verirsenız çok mutlu olurum.

2. Solak Boxer

Solak Boxer Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Valhalla
    1 omuz sirt triceps gelisimi oluyor ama buyume dinlenirken olur biliyorsun haftada 3 gun kesin dinlen hic bisey yapma

2 evde antreman yapma kendini antreman gunlerine sakla antreman sonrasi kilonun 1.5 kati kadar protein tuket

3. ogul1835

ogul1835 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    kardeşim protein tozunu dediğin gibi kullanabilirsin, ama boks hacim işini bende merak ediyorum çünkü bilmiyorum

Sayfayı Paylaş