Boks Eldiveni Tavsiyesi

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Tequla tarafından 11 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Tequla

Tequla Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar bir süredir müsabık bir Kick Bokscuyum birkaç tane bölge şampiyonasina gittim madalya falan aldim benim 1 çift eldivenim vardi(Hangi marka hatirlamiyorum yazilari silinmişti kullanmaktan) çok hafif ve sıkmayan bir eldivendi ayni zamana koruyordu da bu eldiveni kaybetmiş bulunmaktayım yerine yenisini aldım ama hiç hoşuma gitmedi gerek eli sıkması , gerek bileklik cırt cırtının kolumun üstüne gelmesiyle rahatsız etmesi ve ağır olması gibi ben pek anlamam eldivenlerden ama eminim bu forumda tecrübeli abilerimizin ve kardeşlerimizin bildiği ve kullandığı güzel eldivenler vardir sizlerden ricam

-Rahat eli çok sıkmayacak şekilde
    -Hafif yumrukları olduğundan yavaşlatmayacak şekilde
    -10 oz müsabaka eldiveni olmasi
    - fiyati dudak uçuklatmayacak şekilde yani ben öğrenciyim benim maddi durumumun yeteceği düzeyde bir fiyatta olmasi

eğer bu kriterlerde bildiğiniz bir eldiven varsa en azından rahatlık ve hafif olmasi benim için çok önemli

2. Kür Şad

Kür Şad Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Samsun
    Kardeşim sana bu konuda şiddetle önerdiğim tek model var. Dragon 10 oZ Boks Eldiveni. Zamanında N11'den almıştım. 54,90 TL + Ücretsiz Kargo. Kesinlikle pişman olmazsın. Çok sağlam ve dayanıklı. Tam istediğine göre. Uzun süredir kullanıyorum. En ufak bir deforme bile yok. Zaten Dragon markasını dünya üzerinde bilmeyen yoktur.
    Link:
    http://www.n11.com/dragon-attack-boks-eldiveni-kirmizi-10-oz-P13318601

Sayfayı Paylaş