Boks antremanı tavsiyesi

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve İbrahim3131ss tarafından 12 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. İbrahim3131ss

İbrahim3131ss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    GÖLGE BOKSU(DAMBILLA) 20 DK
    KUM TORBASI 20 DK
    KARIN EGZERSİZİ VE SINAV 15

HERGUN BU ANTREMANI YAPMAYA BAŞLICAM SİZCE BU ANTREMAN İYİMİ NE EKLENMELİ

2. Merdonaldo

Merdonaldo Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    Squat 5x5
    Bench press 5x5
    Deadlifr 5x5
    İp atlama 5 dk

Mekik

Burpee

Dips Barfiks

3. Furkan Yavuzhan Gündoğdu

Furkan Yavuzhan Gündoğdu Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    biryerden bir yere ip bağla eskiv vb. hareketler çalış varsa bir arkadaşın abin veya kardeşin sana kroşe atmasını söyle onla beraber çalış,ip atlama,yumrukların üstünde şınav çekme,bokstaki o dans hareketi,ayak hareketleri çalış, bunu kastediyorum adam ilk 5 saniyede gösteriyor yapacağın şeyi

4. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    dostum bunu yapsanda çok gelişemessin sadece geliştiğini sanırsın gerçek boks çok maç bol sparring ve koşudur tabi sokakta 1-2 serseriyi bunu yaparak döversin fit bir vücutta yapabilirsin ama milli takıma girmek gibi hedeflerin varsa bu idmanla imkanszı

5. Furkan Yavuzhan Gündoğdu

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    kardeşim amacım kendimi korumak ve bu kötü birşey değil,boks ile kb ayrıdır ben sadece örnek verdim tabi,boksör olmakta kolay birşey değil,çok maça çıkman birşey olmaz çok gelişmen lazım sparring ve koşu evet birde bazı şeyler var örneğin kilolu bir boksör arkadaşımız olsun yumruklarının üstünde günde 250 şınav çekti diyelim yarın bunu 5 tane veya 2 tane arttıra arttıra çalışsa daha iyi olur,fit bir vücut umrumda değil benim,kendimi korumam beni ilgilendirir,sokakta çok serseri var,ve bana bile serseri diyen oldu bir defa hayatında hiç serseri görmemiş cahiller dolu ortalık saç tipimi desem,ortalık hava atmamı desem,elinde artist artist tespih sallamamı desem,sürü gibi dolaşıyorlar,milli takıma girmek gibi bir hedefim yok ve umrumdada değil dövüş ile ring farklı şey çünkü onun için girmek istemiyorum bak mesela örnek vereyim video atarak 3.30 dan sonrası micheal jai white scott adkinse yumruk attığı ve scott adkins in yaptığı o şey mesela kb tekniğidir eliyle yumruğu indiriyor,trnuvalarda ve maçlarda böyle bir durum yok böyle bir ring biliyorsan söyle.

6. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    dostum bu bir film gerçekte böyle bir şey olmaz ayrıca michael jai white boş bir adam deil gökhan sakiyle beraber çalışıyor ve şunu unutmaki profosyonel bir boksör tek başına en az 20 kişiye bedel sokakta

7. Furkan Yavuzhan Gündoğdu

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    1-hareketler yapılır ama gerçek yapmıyorlar zaten çünkü film bu tabi dövüş sporlarıyla uğraşanı var ama ben sadece örnek gösterdim,gerçekte böyle birşey olurmu olur ama sokakta scoot adkins in o kalkış hareketi(biz salonda yapıyoruz,yapmaya çalışanlarımız var,tabiki ilk başlarda düştüm :D hiçbirşey kolay değil),yani bu yapılır ama sokakta yapılabileceğini sanmıyorum tabi çünkü sokak yerde taş var yere düşsen belin kırılır,ama tabi scott adkins in o yenilmez filminde birini boyun kilidine alıp yere düşürdüğü o şeyi ben spor salonuna gitmeden yapmıştım(acemiyim tabi) neyse konu o değil,micheal jai white gökhan sakiyle nerede çalışmış dostum :D yanlış bilgi olmasın sakın ? yani onlar hiç görüşmedi bile,20 kişiye bedel olacağını sanmam çünkü neticede herşey güce dayalı ve bu da güce dayalı bir spor.

8. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    dostum michael jai white gökhan sakiyle beraber dubaide çalışıyor youtubeda baya videoları var nasıl görüşmediler al buda linki instagramdada fotoları vardı ama silmiş saki

9. Furkan Yavuzhan Gündoğdu

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    az önce baktım ben ona dostum araştırdım ama yorum yazamadım çünkü flood olurdu yasaklanırdım o bakımdan,çalıştıklarını bende gördüm

Sayfayı Paylaş