boks antremanı için beslenme lütfen yardım

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve bub58 tarafından 9 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bub58

bub58 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar yaş 16 kilo 53 boy 169 1 ay kadar bir süredir boksa gidiyorum aynadan çıktım şuan torba ip lapa vs yapıyorum kroşe vururken bileğim acıyor torbaya yeni olduğum içinmidir? birde birez göbeğimde yağ var gibi boksta baya terlediğim halde hala gitmedi aynı ;) bana bir kolay beslenme programı önerir misiniz öyle hergün tavuk yiyemem malesef maddi durumum elvermiyor.birde boks yaparken yağları erıtıp karın kası yapmak ıcın evde nasıl çalışabılırım 2 adet 5kg dumbell var evde bunun ıcınde bıseyler onerırsenız sevınirim

birde hapkido ve wushu hakkında bilgi alabilirmiyim sizlerden daha yeniyim dövüş sporlarında

boks hapkido wushu bu 3ündne birini seçicem ve yapıcam sizce hangısını yapmalıyım bırazda bılgı verırsenız cok ıyı olur

2. Mertcan44

Mertcan44 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    biraz yavaş ol güzel kardeşim tamam heveslisin isteklisin ama kendini bu kadar yorma
    vücudunu da yazık bileklerim ağrıyor diyorsun 1 aylık boksörden ne bekliyorsun ki torbaya pata küte giriyorsun önce bir yumruk atmayı tam öğren sonra torbada sert çalış ellerine yazık
    çok yorarsan ellerini bileklerini incitirsin sonra 1 ay elinde ağrı olur kaşık bile zor tutarsın

benden sana tavsiye yavaş ilerle teknikleri tam öğren ondan sonra uygulamayı arttır sık sık pratik yap yağlarından kurtulmak istiyorsan 3 ay gibi bir zamanda gider o yağlar
    bende kiloluydum 79 kilodan 58 kiloya düştüm şuan boyum 1,72 karnım dümdüz karın kasları var ama tam belli olmuyor göbek biraz var tabi :D:D

Sayfayı Paylaş