Bodyforumtr'deki son paylaşımımdır...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Karakaş tarafından 2 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 27 üye.
  1. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    forumda bir değer daha küstürüldü malesef

belliki bir şeylere kızmış küskünlüğü var bazı nedenlerden dolayı

bazıları sevmeyebilir ama ne kaybettüklerinin farkında değil malesef çoğu kişi

beni tanıyosunuz çoğunuz anabolık bılgımı de bılırsnız ınanın ben bıle karakaşa danısıyorum bazen :)

kendısı asla sanal olmadı olamazdıda zaten oda benım gıbı burasını sevdı ve burdakı kısılerı gercek olarak gordu-sandı ve ona gore konustu herkesle . yeri geldi şöle kötü yanlarım var dedi . yeri geldi herkesin hayır dediği konuya evet dedi . yeri geldi herkesten daha düşünceli oldu .

insanların özel hayatına saygılıydı her zaman bu forumda kimse karakaş terihime laf söledi diyemez mesela

forumlardakı en önemli durum reel olmayı başarmaktır gerçek karakterını hıssettırmektır .

benı forumdan da tanıyan gercek hayatta arkadasım olan bır cok kısı var burda ve tekı bıle ya danny sen sanalda farklısın dememıstır cunku ben gerçek bir karakterım burdakı danny gerçek

burdaki karakaşta gerçek

sporculuğu gerçek - kişiliği gerçek birisi

burdaki çoğu kişi onun yarı akademık duzeyıne gelmek ıcın nelerını vermez

ben bazen ya ıyıkı tanısmısım dıyorum onunla çünkü gerçek hayatta böle biriyle tanışmak pek kolay olmuyor malsef

inanın karakaşla tartışmak bile bir şans çünkü karakaş-bozokaydın gibi kişilerle ancakl burda tartısma sansınız olur gercekte karsı akrsıya gelınse degıl tartısmak aman abıcım sen konus dınlıyım denır ve sadece dınlenır

mesela sadece karakaş değil foruma uzun zamandır uğrmayan hogan herkes dalgacı dedi ama kimse yahu bu adamın da bir bilgi birikimi vardır demedi :) gercek hayatta en ıyı dostlarımdan bırısıdır sık sık gorusurum :) su an onunla ıs kurmaya hazırlanıyoruz

bu tip insanlar ile fazla muhatap olamayız arkadaşlar bence kıymetlerini bilelim

burda başlık açmadaki amacı habersiz gitmemek yani oda benim gibi nazikçe gitmek istemis o kadar inş vazgecer de doner cunku bu forumun ondan öğreniceği çok şey var

evet yenileri gelicek ama kimse onun kadar tecrübeli ve bilgili olmıcak

karakaş evet gitti peki yerini dolduran oldumu hayır tabikide olmadı

bence kendisine sadece teşekkür edelim zaten inanın tanısanız başka bir şey yapmak biraz ayıp olur

ben kendisine teşekkür ediyorum zaten gerçek yaşamda da görüşmeye devam edicem inş ilerde iş yaşamında da beraber olucaz çünkü bu tarz bir insan tanımak arkadasım demek bile bana gurur verıyor :)

orkunberk, AngryHun, albatros46 ve diğer 11 kişi bunu beğendi.
  2. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    ben oldum olası bu tarz kararlara karşıyım,evet saygı duyulmalı ama mantıksız olduğuda söylenmeli,2003 yılından beri büyük bir forumun adminliğini yapıyorum,geçen sene emekli oldum :) o forumda da bu tip bir sürü küsme darılma uzaklaşma olayına şahit oldum
    Paylaşım yapan seveni sevmeyenden çok olan insanların 2-3 kişinin lafıyla darılıp küsüp forumdan uzaklaşması seven insanları paylaşımından mahrum bırakması,kısacası ona gıcık olanları sevindirecek bir olaya imza atmasının mantığı nedir hiçbir zaman çözemedim açıkcası

Kara Kalem bunu beğendi.
  3. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    yav bende çok üzüldüm. çünkü karakaş gibi araştırmacılar çok az forumda. danny ile yönetiyordu steroid forumunu. kaldı ki ikiside gt veya mod falan değiller. sana ulaşabileceğim birşey bırakabilirsen sevinirim. senle konuşmak isterim herzaman.

4. ifadeci

ifadeci Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    moderatörler ve yönetim işini iyi yapmıyor kafasına göre (ne olduğunu bile anlamadan ; düzgün bir uyarı bile vermeden) onu bunu banlıyorlar gitsinler bir yabancı forumlara baksınlar
    bu işler belirli bir çerçeve ve saygı içinde TARTIŞARAK olur , öğrenilir en azından bildiğim her şeyi hayatım boyunca tartışarak edindim ve öğrendim
    sadece korkudan yönetime yalakalık yapanlara ya da tecrübe puanı kasmak için uğraşanlara ACIYORUM
    bu gidişle forumda sadece bilgili insan olarak bazı bftr gt takımı üyeleri ve kendini bilgili zanneden 3-5 çoluk çocuk kalır
    ayrıca adminlere vs yalakalık yapmak için KARAKAŞ'a neden böyle bir başlık açtın diye yazmayın ve sadece onun yerine biraz forumun halini düşünün

Son düzenleme: 3 Haziran 2012
    batt_34 bunu beğendi.
  5. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Burada bir noktanın altı çizilmesi gerekiyor: Modlar GT sıfatını verdikleri kimselere çok çok dikkat etmeliler, zira kraldan çok kralcı zihniyetler bulundukları mekanlara en fazla zararı verenlerdir. Karakaş arkadaşımız hiçbir tartışmaya sebep olmak istemediğini gerekçelerini yazmayarak apaçık ortaya koyduğu halde bundan bile huylanan karakterler hiçbir şekilde yönetici pozisyonlarını kaldıracak şahsiyetlere sahip olmadıklarını ilan etmişler demektir. Tekrar ediyorum, forumlara en çok zarar veren, seviyeyi en çok düşüren, değerli üyeleri küstürüp forumdan uzaklaştıran hep böyle aldığı görevi hazmedemeyerek bastırılmış duygularını tatmin aracı gören şahsiyetlerdir.

batt_34, ---RamSes---, ifadeci ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  6. sevketsengul

sevketsengul Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    güle güle...

7. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten forumu bırakmasına çok üzüldüm çok şey öğrendim ondan yorumlarını okumak çok keyifliydi her zaman Karakaş Danny Boy Karasan gibi üyeler uğramıyor buraya bunu yalakalık yapmak için yazmıyorum gerçek bu çünkü gerçekten iyi yazarlar samimiler belki üçüylede yüz yüze gelip sohbet etme imkanı bulamadım ama inanınki internette bir forumda kimin samimi olup yada olmadığı belli oluyor kendileri gibi oldular tepki geleceği halde inandıkları şeyleri yazdılar sadece vg sporu hakkında değil konu dışındada aynı ben kendi doğruları olan yapmacık olmayan tarafsız bir şekilde her konuya yorum yazan adama saygı duyarım yine bu saydığım üç üye kültürlü gerçekten çoğu şeyi bilen insanlar olmasına rağmen mütevazilikten şaşmadılar hep bir şeyler öğretmeye çalıştılar ancak tabiki kıymetleri bilinmedi sert sözler söyleyenlerde çok oldu ben Karakaştan çok şey öğrendim kendisine çok teşekkür ederim değerli bilgiler paylaştığı için umarım hayatı boyunca mutlu huzurlu sağlıklı olur

Azi, hasanateş, Zerk ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  8. ModiXvoorN

ModiXvoorN Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    28
    Forumda yeniyim, girdiğim zamandan bu zamana kadar forumda gözüme çarpan birisiydin. Konulara katılımın, cevapların bilgi düzeyinin yüksek olduğunu zaten kanıtlıyor. Forumdan gitmen üzücü bir şey... evet üzüldüm çünkü mesajlarını takip ediyordum ve öyle mesajlarını gördüm ki gayet açık sözlü ve dürüst bir şekilde bir çoğunun söyleyemeyeceği cümleleri gayet cesur bir dile bazen Kadir'imsi bir üslupla aktarış biçimin ciddiyetini gösterir nitelikteydi, hatta bazılarına kahkaha ile güldüm.

Bu kararından umarım geri dönersin, her şey için teşekkürler Karakaş.

9. albatros46

albatros46 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kahramanmaraş
    Yabancılardan sanane :D biz türküz.

AngryHun bunu beğendi.
  10. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    zeus sakin ol şampiyon

newguy12 bunu beğendi.
  11. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    haklısınız hocam ama gitmek gereksizdi.

evet yönetim berbat evet üyeler laubali tartışmayı bile bilmiyorlar. 3 4 ay olmadı hemen farkettim durumu örnek olarak adam bi konuda gelip beni aşağıladı bende yöneticilere bıraktım konuyu adam üzerine beni tehtid etti bende bu adamda şeref namus yok dedim hobaa 7 gün forumdan uzaklaştırıldım.adalet bumu ? hayır yöneticiler adil değil tabii ki. karşıdaki adam sınırsız uzaklaştırıldı ama bana böyle üyeler için küçük bi teselli veya bir özür vereceklerini 7 gün uzaklaştırıldım.
    Sizin gibi bilgi birikimli bir insanı kaybetmesi kötü oldu böyle bir forumun ama hala kendine yediremenler var. dorum çok iyi havalarında gezinenler keşke gitmeseydiniz ama madem böyle bir karar verdiniz yolunuz açık olsun spor hayatınızda ve akademik yaşantınızda başarılar.

Aramiss bunu beğendi.
  12. aphelion

aphelion Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    yokluğunda tam anlamıyla "köpeksiz köyde değneksiz gezecek" olanlar var.

şimdiden nara atmaya başlamışlar, kendi acziyetlerini senin büyüklüğün yüzünden sanıyolardı ama değil, onlar küçük olduğu için küçük, sen büyük olduğun için büyüksün.

yolun açık olsun, türkiyede bi tane forum yok, türk sporcusuna yardımlarını esirgememeni rica ediyorum.

batt_34 ve Danny Boy bunu beğendi.
  13. TZOKO

TZOKO Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    hafta sonu forumdaki geçmiş konulara bakarken bazı arkadaşlarımızın eleştirinin dozunu kaçırıp karşısındaki kişiye saldırdıklarını gördüm bu durumda tabi o seviyeye inemeyecek insanlar forumdan uzaklaşmaya başlıyorlar. özellikle zeus kardeşim biraz sakin ol ya bu şekilde devam edersen forumda kimse kalmayacak. yanlış anlama bilgili olabilirsin ama bu sende baskın olma herşeye karışma hemen müdahale etme hissi uyandırmamalı. burası bir forum herkes düşüncelerini özgürce dile getirsin, sende tartışmaya katıl ama saldırarak değil saygılarımla düşüncelerimi yanlış anlama sakın.

eludem bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş