bodybuilding.com

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve TAY-TAY tarafından 24 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. TAY-TAY

TAY-TAY Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Herkese iyi geceler,

Bodybuilding.com hakkındaki görüşleriniz nedir ? Ürünler verilen puanlar neye göre veriliyor. Mesela bakıyorum içeriklerini birbirine yakın olan supplementlerın puanları gzolerı gorulur şekilde farklı. Örnek optimum'un nerdeyse bütün ürünleri çok yüksek puanlardaylen ( 9 ve ustu ) universal 'ın urunlerı dusuk puanlarda seyrediyor. Söylenen sey de hangı marka ya ılgı varsa ona gore puanlandırılıyor. Bunun acıkcası dogru olmadıgını dusunuyorum. Cunku ıyı reklamı yapan bır marka ıcerıgını cok dusuk tutsada bır sekılde yol alıyor. Sonrdan su marka super su marka cock kotu gıbı dıyaloglar bıtmıyor. Sizce bır supplementı ıyı yapan yada kullanacak kısıye verım saplayacak krıterler nelerdır ? Ben acıkcası markadan cok ıhıtyacıma gore ıcerıklerı markaların urunlerı tercıh edıyorum. Sizler bu konuda ne dusunuyorsunuzdumbellllsdumbellllsdumbelllls

2. brhmcr

brhmcr Guest

Supplementler kullanıcı oyları ıle puanlandırılıyor.En fazla tüketicisi olup memnun kalınan iyi puanda oluyor. On whey güzel örnektir.2012 yılı supplement yarışması ile ilgili başlıkta görüşlerimi bildirmiştim. Mevzu çok benzer.

3. TAY-TAY

TAY-TAY Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Sonuc olarak nitekli bir değerlendirme söz konusu değil :) Örnek seninde sk kullandığın olimp ürünleri yada weider ürünleri site de mevcut bile değil.

4. brhmcr

brhmcr Guest

Tabi ki nitelikli bir degerlendirme soz konusu degil. Genel anlamda bildigim kadariyla sattiklari urunlerin puanlamasi mevcut. Subjektif degerlendirme soz konusu. Sitenin puanlar ustune manipulasyonu var midir? Ben sanmiyorum ama var diyenler mevcut.

Sayfayı Paylaş