body yeniden başlamak istiyorum.sizlere sorum olacak..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve queec tarafından 3 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. queec

queec Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba. yaşım 21 kilom 65 boyum 182. 1 ay kadar body yaptım ve maddi sebelerden dolayı bıraktım. tekrar başlamayı düşünüyorum.
    sizce kilom boyuma göre nasıl ? çevremdeki insanlar çok zayıfsın diyor bunun psikolojisine kapıldım. 17 - 18 yaşında dambıl ıle çalıstım. kollarım neredeyse profılden bakıldıgında govdemden kalın.
    size olan sorum şudur ;
    - yeniden başlayacağım her hangi bir protein amino asit şeyler önerirmisiniz?
    - boyuma göre zayıfisem bu gibi ilaçlarada başvurmam gerekir mi ?
    - sigara kullanıyorum herhangibi zararı olurmu protein vs gibi destekler kullansam?(birakmak istemediğimden değil ama zorluyorum )

Şimdiden cevap verenlere teşekkürlerimi sunuyorum..

2. Raito

Raito Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Sigara öncelikle kilo almanı zorlaştırır bende kullanıyorum maalesef. Evet kilon boyuna göre düşük en az 10 kilo alman gerekir. 17-18 yaşında yaptığın dumbell çalışması 21 yaşında yerini yellere bırakır yani hiçbir etkisi olmaz doğuştan kolların kalın olabilir. Protein, aminoasit tabiki önerilir ancak kilo alman için karbonhidrat önceliğin. Tabii rakamlar üzerinden konuşmak doğru olmaz bu spor için görsel olmalı.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş