body ye başlayacağım 2 ayda bu vücut adam olur mu hafif bir kas yapabilirmiyim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve CesurLider tarafından 11 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. CesurLider

CesurLider Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    .
    merhaba 18 yaşındayım
    boy:1.73
    kilo(sabah kahvaltı öncesi):61
    bel(sabah kahvaltı öncesi):80
    göğüs(sabah kahvaltı öncesi):90

fotoda yeni yemek yediğimden ve karnımı iyicene saldığım için göbekli çıktım :D

ben şişman bir çocuktum sonra kilo verdim boy attım derken bu hale geldim ama hala vücudum biraz yağlı tişörtlerim s-m beden olmasına rağmen şişman duruyorum yüzüm falanda biraz yağlı duruyor bu nedenlerden bir kaç gün sonra body ye başlayacağım 2 ay devam edeceğim (sonra okullar üniversite sınav maratonu yüzünden bırakmak zorundayım) kilo alıp vermeden vücudumu inceltmek biraz bir kas yapmak istiyorum sizce 2 ayda başarabilirmiyim 2 ayda bu vücut adam olur mu yardımlarınız için teşekkürler

Son düzenleme: 11 Temmuz 2011
  2. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    2 ayda pekda fazla birşey beklememen lazım bence o göbek 2 aya gitmez gibi duruyo :D Sen bence düzenli kardio yap sabah sporu ve salonda felan .. Hani karın kası normal dururken belli olsun diyosan o imkansız :D 2 ayda body e gittigim belli olsun diyosan gögüs çalış şişik durur biraz :D

3. CesurLider

CesurLider Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cevabın için çok teşekkürler aslında o kadar göbekli değilim akşam yemeğini biraz fazla kaçırdım birde fotoda iyicene göbeği saldım ondan öyle çıktım :D

bide burdaki arkadaşlar 2 ayda baya bişeyler yapmış :D

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/2-ayl-k-halim-buyrun-t39760.html

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/60-g-nl-k-diyet-t38153.html işte bu arkadaşın 2. linkte olanın 15-20 gün arasında yaptığı gibi bi vücuda sahip olmak istiyorum şimdilik sora dahada geliştiricem ama şimdiki hedefim bu :D

15.GÜN[​IMG]
    20.GÜN

Son düzenleme: 11 Temmuz 2011
  4. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Valla çalışınca herşey oluyo :D ki bu arkadaşa baktım 62. günde sixpack çıkmış helal olsun :D

5. ibod123

ibod123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    o arkadaşın 62. günde sixpack çıkmasının nedeni kendi yazdığı gibi de 5yıl önce 2 yıl düzenli spor yapmış yani arka planda olan bişeyi öne çıkarmış yoksa 62 günde böle sixpack mümkün deil :)

6. CesurLider

CesurLider Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cevabın için çok teşekkürler ama benim amacım 62 günde sixpack çıkmak değil 62 günde onun 15 günde yaptığını yapmak :D

7. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Yaparsın Dostum. sabah sporunu kardio nu eksik etme ve de düzenli beslen yaparsın ..

8. CesurLider

CesurLider Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah dostum misafirler var gitsinler hemen bir body salonuna yazılıyorum :D

9. CesurLider

CesurLider Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet arkadaşlar yapabilirmiyim cevap verecek yokmu

10. TeKiller

TeKiller Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    yapamazsın dersek yapmayacakmısın ?

CesurLider bunu beğendi.
  11. Rumuz:ÖssCocugu

Rumuz:ÖssCocugu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kaybedicek neyin var ?

12. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    2 ayda çok birşey olmaz,diet yaparsan belin biraz incelir çok hafifte vücudun toplar. Sixpack ise unut 2 ayda imkansız spor geçmişin yoksa..

13. FuzuLi

FuzuLi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Hiç hiç hiç bir şey bekleme. Bu iş sabır işiymiş. 6 ay oldu. Ben de ilk başladığımda senin gibiydim hatta daha çok göbek vardı. Fotoğrafım var şuanki. Çok bi değişiklik yok. Göbek gitti ama istediğim şekil çıkmadı.

Vücudundan çok şey beklememelisin. Sonra hayallerin yıkılıyor psikolojin bozuluyor.

14. Keops

Keops Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    bu fotolara gore senın 61 kılo olman benım aya mekıksız cıkmam gıbı sacma bısey cok fecı dıyet yapmalısın

15. CesurLider

CesurLider Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cevaplarınız için çok teşekkürler

yok onunla alakası yok ona göre başlayacağım

göbeğim :D

sixpack istemiyorum onun 15 günde yaptığını yapmak istiyorum bide aslında biraz spor geçmişim var 5 sene önce bir çekmeye başlayışta 1000 tane mekik çekiyordum :D

cevabın için çok teşekkürler ama ben çok göbekli değilm akşam yemeğini biraz fazla kaçırdım birde fotoda iyicene göbeği saldım ondan öyle çıktım :D

arkadaşım sana neden yalan söyleyeyim seni kandırınca elime ne geçecek yukardada belirttiğim gibi o kadar göbekli değilim akşam yemeğini biraz fazla kaçırdım birde fotoda iyicene göbeği saldım ondan öyle çıktım yani yeni fotolarda ekliyeceyim

Son düzenleme: 14 Temmuz 2011
  16. thebky

thebky Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    İlk ay ısınma saten.2 ayda sadece kasları uyandırırsın o kadar.

CesurLider bunu beğendi.
  17. TaoOfJeetKuneDo

TaoOfJeetKuneDo Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    Beslenmen iyi olursa (basit şekerleri kesip,karbonhidratı kısar,tuzu azaltır,her öğün proteinli beslenir,akşam 18:00-19:00'dan sonra karbonhidrat tüketmezsen),antrenmanlarını aksatmazsan,haftada 4-5 gün cardio yaparsan 2 ay sonra six-packlerini görebilirsin.

Zor diye birşey yoktur.Bir iş ya kolaydır yada imkansız.Ben Günün 3 öğünü fast-food tüketen,gece yarıları 2 jumbo pizza yiyen,5 saat bile diyet yapamayan biri olarak şu an diyetmin 2.haftasındayım.İdmanlarımı aksatmıyorum,beslenmem çok sıkı ve disiplinli,uykumu bile düzene soktum ve 107 cm belim,öküz göbeğimleyken şu an 98 cm bir bel ölçüm ve 3 tane karın kasım var ki daha 2.haftadayım.

Diyet bitişi yani Eylül gibi fotoğraflarımı Üye Fotoları bölümüne eklicem,o zaman anlarsınız disiplin,irade ve istikrar olunca herşeyin bir çözümü olduğunu.

Arkadaşım sen dediklerimi yap karşılığını alacaksın.Kafana takılan birşey olursa özelden mesaj at,yardımcı olurum.

CesurLider bunu beğendi.
  18. CesurLider

CesurLider Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkürler içimi rahatlattın birazdan çıkıp birkaç body salonuyla konuşacam duruma göre bugün yada yarın başlıcam inşallah faydasını görürüm zaten 2 haftadır şekeri tuzu ve fastfood u kestim inşallah ikimizde tanıdıklarımızın karşısına değişmiş olarak çıkarız tekrar çok sağol

19. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ben 1 yılda yapamadım, nasıl 2 ayda oluyormuş bu iş yahu...

CesurLider ve Bodysoft bunu beğendi.
  20. CesurLider

CesurLider Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yapan yapıyor bu arada body salonlarıyla konuşum kilomun ve yağ oranımın çok fazla olmadığını fazla bir kardio çalışması yapmadan onların dediklerini yaparsam beslenme programlarımı uygularsam amacıma 2 ayda ulaşabileceğimi 1 ay daha devam edersem kaslarımın dahada güzel gözükeceğini söylediler ki 5-6 body salonuyla konuştum bugün kaydımı yaptırıp başlıyorum hadi hayırlısı :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş