Body ve Hayal Kırıklığı Üzerine

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve badiy tarafından 17 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    güzel bir yazı samimi bir şelikde yazmışsın bende tecrübelerimi hep yazarım yine yazıyorum öncelikle vg sporunu çok sevmeniz gerekiyor devamlılık için forumu araştırıp hemen değil öğrenerek yavaş yavaş fit bir vücuda sahip olacağınıza eminim yeterki gerçekten isteyin düzgün sıradan olmayan bir vücut dikkat çekicidir ve bayanları etkilemede önemli rol oynar ve vücut güçlendikte insanın güveni yerine gelir utanma ve çekingenlik yavaş yavaş azalır yalnız bayanları etkilemede kas tek başına yeterli değil onlarla konuşmasını çok iyi bilmek gerekir örneğin kısa vadede sadece kızlarla iyi konuşmasını bilen adamlar başarılı olabiliyor üstelik adamlarda tip para vücutda yok bir başka etkileme yolu bu en önemlisi maalesef para çünkü o olmayınca yada çok az olunca bayanların gittileri yere gidilemiyor tanışılamıyor tabiki trilyonerlikte şart değil ama ortalamanın üstü bir gelir için çalışmalısınız ve giyim çok önemli biraz para harcayın giyime kendinize yakışan şeyleri giyin moda diye denilen şaçma sapan şeyleri değil güzel giyim iyi bir parfüm kızları etkiler sözün kısası artık şu kabul edilmeli sıradan vücutlu yakışıklı olmayan parasız olan beni beğenen böyle beğensin diyen erkekleri bayanlar önemsemiyor çünkü günümüzde en çirkin bakımsız parası olmayan kıza bile öyle iltifatlar ediliyorki kendilerini doğal olarak Adriana Lima sanıyorlar bu yüzden her anlamda kendimizi geliştirmeliyiz

Azi, Predatel, Defactors ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    nalmaına, nedir sorması ayıp?

3. M£RT

M£RT Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Badiy, bende buna benzey bir olay yaşamıştım dershane de hoşlandıgım bir kız vardı onun biriyle çıktığını ögrenince tek kelimeyle yıkılmıştım.O akşam eve gittim basabildiğim kadar ağırlıkla yaptım tüm hareketleri vücuda işkence edermiş gibi ve bir yandan da şarkı çalıyor tabi inan bana tüm sinirimi aldı benden.Şuan o kızı düşünmüyorm bile karşıma başkası çıktı.1 haftadır çok güzel muhabbetimiz var eger yine aynı olayı yaşarsam bu sefer birilerini üzebilirim.

4. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    azimle çalış sabırlı ol...
    galiptir bu yolda mağlupthums:

5. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    mutlaka bir şey ile ön plana çıkmak lazım yoksa olmuyor. kilit cümle bu bence:)

Juggernaut bunu beğendi.
  6. Juggernaut

Juggernaut Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Allah yardımcın olsun hırs iyidir.

badiy bunu beğendi.
  7. alperkara

alperkara Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Hırslanman çok iyi. Başarılar.

8. Sivasli58

Sivasli58 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Unutma seni öldürmeyen,seni güçlü kılar..

9. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Aslında bu işler kalıba boya posa bakmıyor ... Tamam fiziği güzel olan bir adım öndedir ama çok kalıplı olanın çok kız tavlaması diye bir olay yok yukarıda deathlifter in da dediği gibi...

V.g. ile kızlar hep aynı çerçevede düşünülür ama olaya biraz da farklı yaklaşmak lazım...
    İrileşirsin , "ayı gibisin" derler , define olursun "zayıfladın" derler..
    Kimseye kendini beğendiremezsin kolay kolay...

Tabi ki hırslan bu hırsla sporunu yap eminim güzel başarılar elde edeceksin...
    Ama bu istediğin vücuda ulaşınca kızların peşinden koşacağı anlamına da gelmesin...
    Tecrübeyle sabittir..

Azi ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  10. Defactors

Defactors Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    ANKARA
    Bir kere çekingen ve utangaç isen bir adım değil 10 adım geridesin.Eğer böyle bir durum varsa bunu nasıl düzeltebiliriz.Badiy vücutu yaptığım zaman düzeltceğine inanmış.İstediği vücuda ulaşınca herşey daha iyi olucak sorun ortadan kalkıcak bence.:) Ama vücut yapınca kızların peşinden koşması gibi birşey söz konusu değil.Badiy bir + katıcak ve kendini geliştirmiş olucak bir alanda.Bana göre vücuttan ziyade bu olay giyim,para ve ağızda bitiyor.Yüzünüzde bakılcak gibi olsun yeter.Vucüt doğrudan değilde dolaylı yoldan + katıcak Badiy kendine güveni gelicek ondan sonrada yukarıda saydığım vasıfların hepsi teker teker Badiy'de bulunacak :)

Azi, xLman ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  11. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    bu işler kas yapıp dövüş öğrenmeye benzemez
    adı üstünde gönül işidir
    yürek ister kalp ister
    vakti gelince anlarsınız ama iş işten geçmiş olur
    giden zaman geri gelmez

12. qokhaninci

qokhaninci Yeni Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    yaşadıgın hissi biliyorum aynısı başımdan geçti tabi benim okulda oldu da neyse yapacak bişey yok hayat bizim hayatımız 2 3 şllık için üzülmeye degmedigini anladım yaşayabildigin kadar güzel dolu yaşamaya bak

13. xLman

xLman Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    memur
    Yer:
    konya
    adamım sakın vazgeçme sen bu hırsla dağları delersin en azından zaten fit bir vucut elde edince sadece istediğin kızı değil bir çoğu için kapı açılacak ama vucut sadece bir + olur bunuda söyleyim diksiyon vs giyim para araba sport bir motor vs bunlar hepsi bir + olur

14. Fitness&Model

Fitness&Model Üye

Beğenileri:
    1.110
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Ha
    Yer:
    İstanbul
    Selam;

Sevgili badiy ve Değerli arkadaşlar,

Âdemoğlunun fıtratı gereği ötekileştirme gibi bir huyu, varoluşuyla birlikte sürüp, nesilden nesile değişerek gelmiştir. Değişmesi de kötü yönde olmuştur.

Bu değişmeden nemalananlar olduğu gibi, beslenemeyerek aç kalanlar da olmuştur. Sonuç her iki taraf için de aslında yıkıcı bir kıyımdır. Bir taraf için insan olmanın getirileri ayaklar altına alınırken, diğer taraftan ise yaşamın bitirilişine tanıklık etmiş oluyoruz.

Bir o kadar basit bir yaradılış öyküsünü, yine insanoğlunun kendi elleriyle karmaşık anlaşılmaz ve çekilmez hâle getirdiğine şahitlik ediyoruz. İnsanların yaşam potansiyellerini devam ettirebilmeleri için, temelde üretim yatar. Üretim olduğu kadar, tüketim gerçekleşebilir. 21.yy nesli, "Bizler" tüketim toplumu olup çıktık ne yazık ki. Her ürünü, bilgiyi, kişiyi tüketip, işimiz bittiğinde ya rafa kaldırıyoruz tekrar işimiz düşebilir diye, ya da çöpe atıyoruz artık tahammülümüz kalmadığı için.

"Bunları niye anlattım" ?

İnsanoğlunun ne yaparsa yapsın, her şey kafasında biter... Özgüveni de, mantalitesi, hemcinsine de karşı cinsine de olan sevgisi de. Ve daha bir çok kavramı bu başlık altında toplayabiliriz...

Bizler bize dayatılan hayatları yaşamak durumunda bırakılıyoruz. Bizlerin önüne bu dayatılıyor. Herkes gibi olmak için zorlanıyoruz. Aslında toplum şekillendiriliyor. Özgür olduğumuzu düşündürterek, etki altına alınmak isteniyoruz. Ve aslına bakarsanız da başarıyorlar...

Şu sözümü hiç unutmayınız. Çıkınız dışarı ve bir şehir meydanının bir ilçesinde oturunuz banka.(Kadıköy, Bakırköy)

İnsanların yüzlerine bakınız. Giyimlerine bakınız, birbirlerine olan bakışlarına bakınız. Çıkınız oradan hem lüks bir restoranın her cepheyi karşıdan görebilecek bir masasına hem de aynı çerçevede zıt bir restoranın aynı bakış açısıyla görebileceğiniz bir masasına oturunuz. Toplumun kalbinin attığı yerler, halkın iç, içe geçtiği bu mekânlardır. İnsanların kendi görüşlerinden, görünüşlerinden ve en önemlisi kendi nesillerine tahammülleri yok.

Herkese daha güzel yarınlar diliyor, daha huzurlu bir dünyada yaşamak temennisi ile sözümü burada bitiriyorum.

Saygılarımla,

Swager ve Azi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş