Body ile uğraşmanın tipe katkıları

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Dr.Who tarafından 1 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Dr.Who

Dr.Who Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Body'nin sixpack ve kol kası dışında (yanlış anlamayın bu 2 etken çekicilik katar ama yuz olarak)yüze ne katkısı var sizce body ile uğraşan bir adam kaslı olur haliyle ama yakışıklılığıda bu ölçüde artar mı ? Yüzü kemikli ve erkeksi bir yapıya mı sahip sahip olur ?

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    yuz hatlarinda degisiklik olur kilo alip verdiginde fakat yakisikli olma konusu kasa bagli degil

3. Dr.Who

Dr.Who Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Tabiki aynı fikirdeyim yüz hatları önemli ama bence

4. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    valla ben bi erkek aramadigim icin pek bakmam dikkat etmem yuz hattina kimsenin.

5. Dr.Who

Dr.Who Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Espri anlayisiniz beni benden aldi

6. hurkanyy

hurkanyy Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    kaslar değil yağlar yüz hatlarını etkiler suratında uygun oranda yağ bulunması gerekir. ben vücut yapıyorum bu yüzden yağ oranımı yanlışlıkla %6 ya düşürdüm çünkü göbeğin yağlardan olduğunu sanmıştım ve yüzüm çöktü, göbek yağdan değil sodyum potasyum ve iyot eksikliği sonucu şişme ve vücudun su tutmada zorlanması sonucu suyu en kolay saklayacağı yöne göndermesiymiş bu yüzden diyetlerde tuzu tamamen kesmeyi kimseye önermiyorum :D

dogukank bunu beğendi.
  7. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    düzgün bir fizik erkek yada kadın olsun karizmayı ve çekiciliği artırır fakat kas yaptım yakışıklı oldum diye bir şey yok ancak şuda var şişmanlık ve aşırı zayıflıkta yakışıklılığı yada güzelliği olumsuz etkiler yani çoğu 25 yaş altı genç tip yok yada ortalama kas yapayım genç kızların sevgilisi olayım diyorlar ama sonuç yine hüsran oluyor sonrada bu spora ve bu sporu yapanlara çamur atıp kızların kaslı erkek sevmediğini söylüyorlar hayır efendim kızlar kaslı erkek severde ama yakışıklı olanlarından :)ha şimdi jason statham stallone gibi adamlar zamanında genç kızların sevgilisi oldu ama onlar ünlü para var şöhret var

onur04 bunu beğendi.
  8. Dr.Who

Dr.Who Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Bazi mqnkenler var suratlari altin oran gibi onlarda yakisikliligi sporla tamamliyorlar.Yorumlarinizi okudum ama bir insanin yuz sekli degisir mi bunun cevabini alamadim

9. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yüz siması genetiktir bunu değiştiremezsin değişey olay şudur Kıvanç Tatlıtuğdan örnek vericem Kuzey Güney dizisi için çok kilo verdi ve yüzü çok zayıfladı yanak bölgesi içe girdi kemiksi yüz ön plana çıktı bide önceki dizilerindeki haline bak yuvarlak hatsız bir yüze sahip. Yani yağ oranıyla alakalı onun haricinde bir durum yok .

10. hurkanyy

hurkanyy Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    aynen kıvanç tatlıtuğ iyi örnek bir de ben :D

11. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Mesela %15 yağ oranın var sen bu oranı düşürdün %10 yaptın yanaklarındaki yağlarda bir miktar eridiğinden daha kemikli (yani dolgun olmayan) bir surat ifadesi oluşuyor yağ oranı ne kadar yüksekse etki de o kadar fazla oluyor ama bazı insanların yüzleri genetik olarak topludur onu bir miktar azaltabilsen de suratın çok topluysa yağ oranını düşürsen bile suratın toplu şekilde kalır. Bende yanaklar çöküyor ama kişiden kişiye değişir tabi bu sporu tip için yaparsan arkadaşların dediği gibi sonu hüsran olur ve bırakırsın.

12. Dr.Who

Dr.Who Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Cok az insan saglik icin body yapip gorunusu 2.plana koyar bana gore.Bence body fit durusu ve hacimli kaslar saglamasaydi cogu insan ugrasmazdi bu sporla

13. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Suratın değişmese bile fit gövdenin üstünde daha iyi duracaktır, bu sana mental olarak yetecektir zaten.

I believe in Fitness

14. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Getirisi fazla oldugundan hertürlü amaca yönelik olabilir ama sevilmezse eğer yapılabileceğini sanmıyorum.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sayfayı Paylaş